Meteorologická stanice

Až jednou nebudu vědět co s prachamaVěděli jste, že je možné si koupit Meteorologickou stanici za „pouhých“ 44.170 Kč? Z popisu produktu vyjímám: Stanice neobsahuje jediný ovládací prvek navíc. Veškerá zadání jsou prováděna pomocí na dotyk citlivého Touch Screen displeje. Díky tomu Vaši meteorologickou stanici snadno pochopíte a budete ji nadmíru lehce obsluhovat. Všechna důležitá data o počasí jsou současně, přehledným způsobem, zobrazena na displeji. A ještě můžete obsluhovat veškeré důležité funkce z pohodlí křesla díky dálkovému ovládání. Samozřejmě můžete ze všech naměřených hodnot vyvolat detailní zobrazení a další data – jako např. min. a max. naměřené hodnoty, tendence, a vývoj za posledních 72 hodin.

Děkuji, nechci. Není nad sexy rosničky v televizi.

Meteorologická stanice

6 thoughts on “Meteorologická stanice

  1. Ani náhodouOželím-li rychlost a směr větru a mm spadlých srážek koupím to kolem 1000Kč 🙂

  2. moje řeč..ale stejně u sledování meteorologické stanice nebudeš mít tak příjemný pocit, jako když předpovídá póčo Romana Vítová :-)) To jednoho zahřeje "u srdce" i propršený příští den 😉

  3. lepší nástrojmyslím, že dodnes je nepřekonaný barometr nebo naše hodiny s panáčkem a panenkou.jejich relativní výstupy jsou stejně shodné :))

  4. OvládáníJó, kdyby se pomocí toho dotykovýho displeje dalo ovládat i počasí v daný lokalitě, tak bych si to koupil 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *