Starostlivý otec nebo úchyl?

Proč nechat fotoaparát domaKdyž jsme se minulou sobotu balili na hudební festival, fotoaparát i kameru jsem zcela záměrně nechal doma. Proč se s tím tahat, když to za vás udělají jiní. Například fotku Načevy k mému příspěvku mi ochotně poslal člověk, kterého jsem oslovil pod pódiem, fotku mé dcery najdete na webu Rock Music Foto uveřejňujícím záběry z rockových koncertů a festivalů a na oficiálním webu Festivalu Okoř najdete dokonce snímek mé maličkosti. Jen se musím vyrovnat s tím, že tam s pivem v ruce ve společnosti malých dětí vypadám jako úchyl.

11 thoughts on “Starostlivý otec nebo úchyl?

  1. Opravdu je to Laco?Tedy Laco, tvuj blog ctu pravidelne uz hodne dlouho, ale podle článků jsem si te predstavoval uplne jinak :-). Ani se neptej jak…;-)

  2. to Lacospis bych rekl, ze jako starsiho a serioznejsiho pana 😉 budu se muset podivat i po podobiznach dalsich osob, jejichz weby ctu, treba zjistim, ze jsou to taky uplne normalni lidi :-)))

  3. SHEEN ver. MAREŠ– pro: M.Kuželka

    Tahle retušovaná a značně profláklá fotografie Charlieho Sheena z období puberty je minulostí. LACO si nechal poradit od svého stylisty a momentálně jede alá Leoš Mareš, takže ta "společnost malých dětí" nemusela v příspěvku ani figurovat.

  4. Už jsi se s tím vyrovnal, že tam ve společnosti malých dětí vypadáš jako úchyl? :-)))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *