Nejkulturnější občan Kadaně

Konečně blogujeO Fandovi jsem se už na svém blogu zmiňoval v souvislosti s loňským výletem na Kokořín Hasištejn, kdy mě pobavilo kadaňské Divadlo Navenek, jehož je principálem. Tento kulturně velmi aktivní Kadaňák (a budoucí kadaňský starosta) mě nedávno potěšil znovu. A to nejen tím, že mi sehnal lístky na březnové vystoupení Divadla Járy Cimrmana, ale především z toho důvodu, že konečně začal blogovat.

Považuji se, dle vlastních měřítek, za člověka s průměrným vztahem ke kultuře. Poslech Radia 1 mě nespasí, pár návštěv koncertů a divadelních představení ročně nestojí za řeč, knihu Jana Rejžka mám rozečtenou už od Vánoc a čtení kulturních rubrik novin se snad ani za kulturu považovat nedá. Přesto musím říct, že na Fandovo blogu mě za zhruba tři týdny jeho existence zaujal každý příspěvek a mnohý mě i inspiroval. Fando díky a vydrž!

0 thoughts on “Nejkulturnější občan Kadaně

  1. Ale, ale, ale ….
    Vím o mnoha jiných lidehc lidehc, kteří jsou kulturně mnohem více činní. Kupříkladu mgr. Losenický (který je pravým principálem Navenku), Martin Šíl apod. A s tím starostou to taky nebude tak horké, to asi měl dělat někdo, kdo rozumí ekonomice. Navíc je nepřípustné, aby s sebou starosta neustále na schůze vodil Ladušku….

  2. Ahoj Romane,na to, že nejsem principálem Navenku už jsem Láďu upozornil, jsem jeho místopředseda;),s Honzou Losenickým se nesrovnávám a ani nekonkuruji, protože jednoduše řečeno, většinu věcí děláme společně. Ostatní nechám bez komentáře. Jen bych tě rád seznámil s tím, jak to v Kadani v kultuře chodí – totiž nic nedělá jeden člověk,je to týmová práce;):)Chápu, že Láďa asi ublížil některému z Tvých favoritů, takže se ti omlouvám, ale je to asi jen proto, že ty Tvé asi nezná. Na starostu se opravdu nehrnu, sice na radnici opravdu pracuji, ale nemám politické ambice:)Těším se na mail.Fanda

    PS pro Láďu: Promin, že ti tu rozvíjím diskuzi na osobní rovině, ale Roman nemá u sebe odkaz na mail:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *