Sháníte auto? Tady máte jejich Seznam

Služba Sauto oficiálně startuje Zítra představí Seznam svoji novou službu s názvem Sauto. Důvody spuštění automobilové inzerce jsou zřejmé — Seznam chce využít obrovský potenciál svých návštěvníků. Ostatně to i sám přiznává:

„Hlavní část serveru Sauto bude tvořit rozsáhlá databáze nabídek automobilů z celé České republiky, pocházející od partnerů serveru, tedy prodejců nových i ojetých automobilů. Těm nový server poskytne možnost nejefektivnější prezentace nabídky a jistotu, že jejich nabídku uvidí takový počet uživatelů, jaký jim nemůže nabídnout žádné jiné médium. Databáze vozů bude totiž přístupná návštěvníkům jak serveru Sauto, tak i rubriky AutoMoto serveru Novinky.cz a zavedeného motoristického serveru Auto.cz,“ píše se v zítra vydané tiskové zprávě.

Když jsem si v nedávno spuštěné službě Automix opečovávané portálem Centrum nechal vypsat nabídku škodovek, dostal jsem seznam čítající 1.812 vozů. Služba Auto.Atlas na stejný požadavek zareagovala výpisem dokonce 4.249 škodovek. Sauto zatím nabízí pouze 1.189 aut s okřídleným šípem ve znaku.

Myslím si, že je ale jen otázkou času, kdy v nabídce vozů Sauto předstihne podobné služby na konkurenčních portálech. Až se tak stane, vydá se Seznam ve stopách tištěného magazínu Sreality a začne tisknout i Sauto? Vsadím sbírku svých angličáků, že ano.

Sauto

One thought on “Sháníte auto? Tady máte jejich Seznam

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *