Prosím postavte hráz proti Paroubkovi

Nikdy jsem před volbami neměl takový strach jako teďV klidu jsem si večer pracoval a poslouchal rozhlasový pořad Zátiší, kde právě probíhala věcná a kultivovaná debata moderátora Radia 1 Jeronýma Janíčka a novinářů Erika Tabery (Respekt) a Martina Komárka (MF Dnes) o předvolební situaci. Do toho mi zavolal kamarád, abych si rychle pustil Primu.

Nejdříve jsem měl pocit, že jde o přenos z jiné planety. Nebo aspoň z doby tak před padesáti lety. Ale kdepak, brzy jsem v osobě nasraného výčepního ze čtvrté cenové, který by měl jednou rád sochu na Letné, poznal předsedu vlády Jiřího Paroubka. Za jeho zády byla jakási oranžová beztvará masa uražených a nadávajících buranů, ze kterých mi běhal mráz po zádech. Byli to voliči ČSSD. Zatímco já právě vydělával na jejich sociální dávky, oni dštili síru na bohaté.

Jen mi prosím netvrďte, že dnes je jiná doba a únor 1948 se nemůže opakovat…

0 thoughts on “Prosím postavte hráz proti Paroubkovi

 1. Taky jsem se dívala a mám úplně stejné pocity.Všichni krom voličl socdem jsou debilové, případně neschopní debilové, ppřípadně zázrační ekonomové, zatímco Kočka má jen kolotoč………Hodně se mě dotklo, jak mluvil s Vondrou. Nicméně mi pan premiér připadal dnes DOST nervózní. Držme si palce.-)

 2. UffUff, je to pravda, já se ještě dnes odpoledne zkoušel dívat na čt24 na tiskovku čssd, ale udělalo se mi z premiéra opravdu fyzicky špatně, a to jsem jinak celkem odolný týpek.

  Ohledně té masy jeho fanoušků – je známo, že povahově slabším lidem imponuje vůdce diktátorského typu. Zajímavé je, že i když znám mnoho lidí z různých sociálních skupin, nikdo čssd nevolí – nicméně si myslím, že voliči čssd se za to vě většině případů stydí, přesto doufá, že opravdu dostane to, co paroubek a spol slibují.

  Jinak vystihl jste přesně podstatu, kterou jsem také prožíval – STRACH. Strach z vítězství a možné neomezené moci tohoto diktátora.

 3. No doufejme, že opakovat se nebude. Jinak vidím, že nejsem sám, kdo z Paroubka měl stejný pocit, doufám jen, že nás bude dostatek, aby to stačilo na ty masy buranů …

 4. postavil bych hrázale poté, co jsem zaplatil daně, mi už zbyl jen vztek.
  A to jsem student!!!!

 5. Mám-li mluvit narovinu, myslím, že voliči ČSSD jsou opravdu debilové. Nebo přinejmenším lidi, kteří nemají nejmenší politický a ekonomický přehled. Bohužel je takových lidí velká spousta… Jinak by ČSSD včele s Paroubkem těžko procházela jejich demagogie. Taky mám strach…

 6. Také mám strach. Doufám, že národ sebere všechnu inteligenci a trochu se vzchopí. Nechci žít v „policejním“ státě. A pokud nepadne Paroubek, bude to opravdu Velký Vítězný Červen. Fuj!!

 7. Proboha,přece není možné, aby ten vulgární, neustále někoho napadající oranžový pán vyhrál volby!!!
  Myslím, že ve včerejší debatě měla jasnou převahu ODS. Doufám, že převahu bude mít i o víkendu :o)

 8. Dosti nechutne nikoli vsak vecne tu zpochybnujete koncepci CSSD. Srovnejte ji s pokusy, ktere planuje delat na lidech ODS.

 9. Re:Pampo> Jakou koncepci přesně máte na mysli? Ony „pokusy“, jak to nazýváte je tzv. reforma, pokusy to nazval jen paroubek. Reforma je nezbytná pro další zdravý vývoj státu.

  Koncepce čssd, spočívající v parodii ostatních stran přece není nosnou koncepcí – je to jen demagogie pro méně vzdělané voliče, kteří prostě díky špatnému vzdělání, a hloupoisti (za kterou přirozeně prostě nemohou) věří diktátorskému režimu, protože mají pocit, že se o něj mohou opřít. Opak je pravdou, člově se musí opřít hlavně o sebe a stát mu v tom musí jemně pomáhat. Ne házet klacky pod nohy, ne říkat to musíte, to nesmíte.

  Ten tzv. koncept čssd je cesta do pekla, podporovaného komunisty.

  TOTO JSOU NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VOLBY OD ROKU 1989, ve kterých se rozhodne, zda se ČR vydá cestou demokratickou a svobodnou, anebo cestou utlačování lidských práv a svobod, policejního státu a nařizování a co největší vměšování státu do života lidí. Cesta, která je nedemokratická, diktátorská a zhoubná. Nemá šanci vydržet delší dobu, ale zničit toho může opravu hodně.

 10. Jó strachTo je zajímavý jak nás politici vždycky chcou těsně před volbama zachránit před komunistama. Už je vidím jak po volbách zase za nima budou běhat pro podporu. Já se bojím max. sám sebe, jinak nikoho.
  To chce klid, do konce voleb jsou dva dny, tak hlavně se z toho nepo….!

 11. Nechci tento výtečný blog zahrnovat všemi neslušnými výrazy, které znám, proto se zdržím komentáře směrem k čssd, nezaslouží si ani velká písmena.

 12. Pampo: mohl byste mi prosím vysvětlit „pokusy čssd“, díky kterým má většina zubních lékařů vyčerpané limity na běžná ošetření, případně hazardování se zdravím pacientů s finančně náročnějšími chorobami. Je zajímavé že čssd, (která si tak zakládá na tom že ods chce zpoplatnit zdravotnictví) odmítá léčit opravdu nemocné lidi.
  Možná je to tím, že většina voličů čssd jsou takoví ti strejci, co si jdou k doktorovi pro neschopenku, vyvednou si lék zdarma a pak to doma zalejou osmi lahváčema, zatímco nadávaj že je ten paralen o 2,50 dražší…

  Ve státě řízeným rozumnými lidmi by Rath visel, ve státě řízenými milosrdnými politiky by Rath seděl, pouze za vlády čssd může dělat ministra bez omezení.

 13. „pokusy“ … Jenže pokusy prověřené. Pokusy, které se v naprosté většině opírají o fungující vzor ze zahraničí případně o kvalitní teoretické práce od renomovaných ekonomů a to v minimu případů… Takže pokusy je asi trochu silné slovo…

  Já akorát vím, že veškeré pokusy o levicou politiku selhaly, že levicové politiky zaostávají za těmi pravicovými a taky vím, že „evropský sociální stát“ je v rozkladu… takže co jsou skutečné pokusy?

 14. Četl jste někdo tu "supr-tajnou zprávu"?http://www.rozhlas.cz/izurnal/cesko/_galerie/249481?type=image&pozice=25
  Udělejte si každý svůj názor. Můj je, že to bylo teda pěkný svinstvo tohle zveřejnit 3 dny před volbama. Ten policajt je buď blb, nebo pěkně vyčuraný haj…k. Jak se asi někdo může proti tomuhle bránit, 3dny před volbama. Zvlášť doporučuju tu pasáž že Paroubek spal s nějakou nezletilou. To tomu dodá na důvěre. O tom, že mafie prorostla do státní zprávy ví v tomhle státě snad každej, já jsem ztratil iluze už před 10lety. Na to, že tam ten policajt dělá 11let, tak mu to došlo docela brzo … 3dny před volbama. To jsme to dopracovali, pár let po revoluci a politici na sebe hážou bláto. A komunisti tiše sedí a čekaji, až se ostatní partaje totálně znemožní. Nesnáším je všechny ODS i CSSD, volit je rozhodně nebudu.
  Vzdar

 15. Čiko souhlasímAno, i já jsem již znechucen jejich půtkami a proto jako vždy sáhnu po alternativách, ať si ČSSD či ODS kričí jak chce. Hysterie na každé straně barigády, o tom není pochyb.

 16. čiko> tajnou zprávu jsem nečetl (nemám na to žaludek). A k tomu policajtovi – jestli jsem to pochopil správně, tak s tím vylez teď protože ten nátlak přerostl akceptovatelnou míru (čemuž se před volbami nelze divit).

  BTW – je mi jedno jestli buldozer spal s nezletilou, samerem isou nebo sousedovic voříškem. Ovšem o ovlivňování mě buldozer přesvědčil svým přístupem k aféře „kakao z ghany“.

  SUNíčko> alternativy? jaké?
  Vím že existuje banda zelených šílenců, co chtěj zakázat topit uhlím, všechno (včetně dvoupatrovýho buldozerova autobusu) naložit na vlaky a maj ve vedení hysterku co by zasloužila pendrekem do hlavy a majitele stomilionového domu v praze, co dostal (čistě náhodou) bleskově dotaci na rekonstrukci když byl radním.

  Taky tuším něco o tom že je u nás jakási odrůda pokusu o křeťanskou strany, ale protože vím že nexistuje horší spojení než náboženství a moc, dávám od nich ruce bleskem pryč.
  O jakých alternativách prosím mluvíte?

 17. Já prostě nevěřím, že člověk dělá 11let na těch největších případech hospodářské kriminality a najednou po 8 letech pod vládou CSSD tlak vzroste natolik, že tři dny před volbama vyleze s tímto na veřejnost. A ještě tak „obratně“, že to do 2hodin je v tisku. Pak ho vidím v TV jak tvrdí, že „opravdu ale opravdu to myslí upřímně a vůbec mu nejde o ovlivnění voleb“. Pohádky. Vzdar

 18. to ČikoJe úplně jedno, jestli s tím vylez na povrch účelově kvůli volbám. Podstatný je, kolik z informací v oné zprávě je pravdivých.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *