Pavlíku, kamaráde

V zápase Česko-Itálie je prej padesát jablek za kříž
Pondělní iDNES: Porážka s Ghanou ho sebrala, z Pavla Nedvěda se stal pesimista. „Teď už nám pomůže jen zázrak,“ říká třiatřicetiletý záložník o šancích fotbalové reprezentace na postup ze skupiny. Ve čtvrtek jako vůdce povede národní mužstvo do rozhodujícího zápasu proti „své“ Itálii.

Vo co mu jako de ty vole? Od kapitána bych čekal větší důvěru v mančaft. Nebo by se snad po vyřazení Itálie bál vrátit do Juve? Ty krávo snad to není cinklý! Anebo ten Polák. Jak von může mít čas na účesy? Já bych mu dal vole, my se tady klepeme vo žití, padáme na držku a von má čas dělat si na hlavě ňáký komedie? Voni ty kucí vopálený italský ještě hrajou dobře, voni sou schopný ukopat minimálně bod. No uvidíme v televizi. Jestli tam bude Čapoun, tak to bude v pohodě, rozumíš? Ty vole ale hele to budou nervy. Je tady někde Chytrej kluk? Že by nám jako vole řek, jestli to někdo vošéfuje a jak je to pořešený. Nebo snad došla munice? Kurva my to přece musíme vyhrát!

0 thoughts on “Pavlíku, kamaráde

  1. Tak kolik to bude?Počítám, že se v 90. minutě podívám na teletext a bude tam svítit 0:0. No a pak se tam najednou objeví 1:0. Jen doufám, že mě pak nevomejou…

  2. Od jedné z vůdčích osobností bych čekal více sebevědomí. Jaký asi může fotbalista podat výkon, když předem ví, že mu pomůže jen zázrak? Ve fotbale se zázraky dějí, ale musí se jím jít naproti.

  3. ferovkamno myslim, ze tentokrat hosi hrali na ferovku…kaprici dosli a my si taky dojdeme…domu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *