Hoši děkujem

Dobrá práce!
Vychutnávejme si ten pocit, že za jedno z největších dosavadních překvapení turnaje je považováno vypadnutí České reprezentace v základní skupině. Není to tak dlouho, kdy naši reprezentanti jezdili na podobné akce předem poraženi. Proto jim tleskám za to, že si věřili. Tleskám jim také za to, že bojovali a nevzdávali se ani za nepříznivého vývoje. Vypadli jen proto, že měli smůlu. Zatímco naši politici jsou přesným obrazem současného stavu společnosti, fotbaloví reprezentanti jsou obrazem naší budoucí společnosti. Společnosti, která věří ve své schopnosti, není zbytečně pesimistická, nevzdává se a bojuje. I když to ne vždy musí vyjít…

0 thoughts on “Hoši děkujem

 1. Muj názor je ten, že někteří naši hráči by si postup určitě zasloužili. Je to prostě škoda, mrzet mě to bude dlouho 🙁

 2. no nevimale já bych to na neštěstí neházel.. prostě Ghana byla u balonu vždycky o krok dřív a s tim nemá štěstí co dělat.. Buďme rádi, že jsme nepostoupili.. nevím totiž, co by jsme tam jako chtěli hrát s Brazilií a nebo Anglií.. leda loutkové divadlo 🙁

 3. to nupixno vzdyt takovych zapasu bude.. v nasem pripade by se ti to sice vyplnilo taky, ale jen jednostranne.

 4. to BobHodnotit fotbalisty dle výkonu v jednom zápase je krátkozraké. Ghanu prostě podcenili a to se ukázalo jako osudné. Mít po dvou zápasech jistý postup, tak dnešní zápas s Itálii taky vypadal jinak. Smůlu měli naši v tom, že se jim zranili dva klíčoví hráči Baroš a Koler. Bohužel nemáme tolik dobrých fotbalistů na lavičce, aby výše uvedené nahradili. Musíme se prostě smířit s tím, že nikdy nebudeme mít takovou základnu hráčů jako Brazilci nebo Němci.

 5. Není to trochu jinak?Nevypadli náhodou proto, že nebyli dostatečně dobří? Fotbal by přece měl být o schopnostech, o štěstí je sazka.

 6. to AdamŠtěstí potřebuješ v každé činosti a ve fotbale obzvlášť. Můžeš bejt dobrej, můžeš bejt vynikající, ale pokud máš smůlu a zraníš se, je ti vysoká výkonost k ničemu.

 7. stáří..moc starých hráčů na hřišti..kteří se ze zvyku vydávají za klíčové..

 8. fussballLaco, ty vole, ty si vopravdu myslíš, že si věřili? A pokud ano, tak o jaké smůle píšeš? Smůla = mač s NL, který pískal KOLÍNA, a nikoliv dva za sebou prostě prohrané zápasy. Zranění? Dle mého tupého názoru nelze stavět výsledek nároďáku na 2-3 lidech (to je ale pouze můj neodborný názor).

 9. to LangustaProber se, „Colínská penalta“ neměla se smůlou vůbec nic společného, to byl sprostej zářez. O smůle na MS 2006 jsem psal v komentáři o pár pater výše, stejně jako o tom, že výpadek 2-3 hráčů dokáže udělat v našem úzkém kádru pěknou paseku. A vůbec, vrať se raději k F1, Schumi tě potřebuje!

 10. to to laco about Langustamá pravdu předsedo.. a MS je pěkný i bez těch našich.. Člověk si tak může zabékat při každém gólu..
  ještě k těm našim.. FAKT mě mrzí, že jsem si na tu Ghanu nevsadil.. 🙁

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *