Portál Centrum.cz v novém kabátě

Kopíruje Centrum Seznam?Hned v úvodu musím uvést na pravou míru titulek. V novém není celý portál, ale pouze jeho titulní stránka, která se graficky pročistila a zkrásněla, přibyla řada povedených ikonek a výrazné změny se dočkala i vyhledávací lišta. Díky záložkám je možné rychlé vyhledávání na internetu, v katalogu firem či zboží, na mapě nebo ve slovníku. Zde se však portál Centrum.cz zcela zřetelně inspiroval podobnou vyhledávací lištou portálu Seznam.cz, která byla představena v lednu letošního roku.

Zatím to však vypadá, že se jedná o testovací provoz, neboť nová podoba ještě nebyla oficiálně představena a od jindy kreativního Centra bych také čekal efektní představení novinky. A stránka se navíc správně nezobrazuje v Opeře.

Nová titulní stránka Centrum.cz

6 thoughts on “Portál Centrum.cz v novém kabátě

  1. Podoba tam jePodoba tam jistě je, otázka je, zda lištu, kterou je možné přepínat bez reloadu, je možné považovat za nějaké vlastnictví.

    Třeba aplikace psané v Lotus Notes mají k tomuto účelu přímo ovládací prvek a to již pár let, takže ani Seznam ani Yahoo nevymysleli nic nového.

    Originální je jen použití na stránkách portálu, ale co má jeden, musí mít holt do měsíce i druhý 🙂

  2. Remcám…"A stránka se navíc správně nezobrazuje v Opeře." – nejsou ty zápory prohozené? Nemělo by být "nesprávně zobrazuje" ?

  3. Re: RemcámNóó, něco na tom asi je. Možná by stačilo jen přehodit slova (nezobrazuje správně), ale tvůj návrh je o něco lepší. Díky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *