Superstár mi zvedne návštěvnost

Je jeden z členů poroty Česko hledá SuperStar homosexuál?Inspiroval jsem se Webským a rozhodl se napsat spot, který na můj blog přivábí spoustu návštěvníků (nahou Dolly Buster nebo Nick Berg video u mě ale nehledejte). Co na tom, že půjde o zbloudilce, kteří zde vůbec nenajdou to, co původně hledali. Pozorovat údaje o rostoucí návštěvnosti je přeci velká zábava. Nechci však rozpoutávat zbytečnou flamewar (a blogwar již vůbec ne), a proto se budu snažit o to, aby tento spot měl informační hodnotu především pro mé skalní návštěvníky.

Portál Centrum.cz dnes uveřejnil podrobné statistiky nejčastěji vyhledávaných slov souvisejících s nejpopulárnější soutěží současnosti — Česko hledá SuperStar. Největší zájem pochopitelně vzbuzuje plyšový Sámer Issa. Cokoliv s ním spojené je vyhledáváno třikrát více než informace související s druhým finalistou. Druhý v pořadí zájmu internetových uživatelů je již vypadnuvší Julián Záhorovský, třetí je Tomáš Savka a teprve na dalším místě je první dívka — Šárka Vaňková.

Překvapením je zájem o jednotlivé členy poroty. Nejhledanějším porotcem je Ondřej Soukup. Druhým je Milan Herman, kterého uživatelé velmi často hledají ve spojení Milan Herman gay. Předseda poroty Ondřej Hejma je třetím a Gabriela Osvaldová čtvrtým nejhledanějším porotcem.

2 thoughts on “Superstár mi zvedne návštěvnost

  1. haha 🙂Ačkoliv jsem si tě dal mezi oblíbené blogy, nalezl jsem tenhle spot až dneska a to poté, co jsem něco podobného napsal taky. 🙂 Jen jsem přesně necitoval TZ. :-)) Ale jako prostředek pro zvýšení to není špatný. 🙂
    A až seženu opravdu nahýho Sámera, budu mít vyšší návštěvnost než celý iHNed dohromady. :-)))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *