Lístky na fotbal Česko – Německo

Nabízím řešení


Víš, kámo, už máš na to jen pár hodin, abys dokázal, jak moc JI miluješ.

Fotbal je krásná hra. Drsná i poetická zároveň. Ale taky je to dobrej byznys. A to zvlášť pro ty naše svazový bafuňáře, kteří se nebojí prodávat vstupenky na březnový kvalifikační zápas Česko – Německo za dva litry. Pokud se chceš účastnit loterie o lupeny, nejpozději tento pátek do 12:00 musíš vyplnit formulář a pár dní počkat, zda budeš mít to štěstí sledovat zápas bez komentátorů TV Nova. Jenže buď v klidu, šance vyhrát lístek je v týhle tombole mnohem menší, než naděje na výhru porcelánovýho jelena na mysliveckým bále. Ale co, náš zápas s Ghanou si viděl, tak už víš, jak chutná zklamání.

Hele, brácho, ale existuje ještě jedna možnost. Objednej stůl pro dva v nejlepším lokále ve městě. Tentokrát ale vybírej putyku bez velkoplošný televize, protože se stejně budeš celej večer dívat svý holce do očí. Ty ušetřený dva tisíce by na romantickou večeři a kytici rudejch růží měly stačit. Věř, že to potom budeš ty, kdo se ten večer stane nejlepším mužem zápasu. A s trochou štěstí budeš i skórovat.

9 thoughts on “Lístky na fotbal Česko – Německo

  1. fakt dobrýHele Laco a už jsi zkoušel tohle navrhnout doma? Pokaždý, když budeš chtít jít zase prohrát z Debaklem,pozveš místo toho ženu na večeři s růžema 🙂

  2. Jojo, život je otázkou priorit. Podle mě taková romantická večeře ve dvou je jedním z nejlepších počinů, které může zralý muž udělat. Jenže to může udělat dnes, nebo zítra, nebo kdykoliv jindy, prostě si ten termín může vybrat a kdyby to absolvoval každý den, stala by se z toho všednost. Termín fotbalového zápasu je ale dán „z vyšší vůle“, takže pro mě je volba jasná. Jen ten zážitek s Ghanou mám i já v čerstvé paměti a musím konstatovat, že náš nároďák na velké výsledky v tuto chvíli bohužel nemá. Proto se budu dívat, ale jen u obrazovky, co kdyby náhodou …….

  3. Laco, už jednou jsem ti říkal, že fotbal je hra pro buzíky. Cyklistika, to je sport!

  4. Bravonebudu se opakovat, jsi machr Laco.
    BTW LANGUSTA má recht.. Už jsi viděl top fotbalistu jak hraje s jednou koulí? 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *