Co mi leží na stole

Blogerská výpomoc


Blogeři jsou tvorové hraví. Jenže běda, když se začnou nudit. To se pak začnou vyprávět třeba vtipy o blondýnách, což byla koneckonců alespoň legrace. Pak jsou další řetězovky, které ale už moc nepobaví a jejich prakticky jediným smyslem je získat pár zpětných odkazů. Koho například zajímá co má bloger na stole? Věřím, že by se bez této informace obešel i Jirka Macich, který mě vyzval, abych nepřerušil řetěz. Jenže Jirka patří mezi mé oblíbence, a tak jeho výzvu přijímám. A navíc, mezi námi, ty zpětné odkazy…

Jako vždy budu stručný. Za pozornost na domácím pracovním stole stojí krabička lískových oříšků v mléčné čokoládě a na pracovním stole v kanceláři se rád dívám na atypické stolní hodiny v podobě robota držícího v rukou fotografie mých nejbližších.

O pokračování prosím Mod. a Roje.

15 thoughts on “Co mi leží na stole

 1. Na tu Arthurovu akci si ještě pamatuju, žel odkazy nefungují skrze vyplý antispam referer … ;(

 2. Ježíš marjá! Už i ty? Zrovna ty? Ty jsi moje ikona solidního blogu, proboha!!! Řetězovka? Já padnu! :o))

 3. Pracovní stůl?A to mi náhodou přijde jako dobrý nápad:)))) Co jiného by mělo vypovědět o duši blogera víc, než jeho stůl na kterém píše?:)

 4. STŮL V AMOKUJo… vedro, nájezdy masařek, uklízečka se smetákem coby samurajskou šavlí, sekretářka chce volno a mě hučí i v hlavě. Vypínám monitor (to ostatně dělám při psaní vždy). Píšu po paměti. Po čem jiném bych také měl psát. Po pravačce stolní kalendář, co mi připomíná mý včerejší sny a budoucí prohry, klávesnice, co má vytlučená písmena – „H“, „O“, „V“, „N“ a písmeno „O“. No, nepíšu taky žádnou červenou knihovnu… Provokuje mě myš… stále by chtěla někam klikat, už se mi z toho klikání pomalu točí hlava… Asi si zapnu monitor a něco pořádného si přečtu. Třeba u Laca… umí celou abecedu. A dobře.

 5. to InkaDůvody jsem naznačil už v textu, ale ještě jednou tedy (pořadí je VELMI důležité):

  1) nechtěl jsem Jirku Macicha zklamat
  2) zpětné odkazy se hodí

 6. mě se to líbí 🙂Mám tu pivo (samozřejmě nealko), Fotku ženy,když byla ještě v záruce,Spousty angličtiny,Asi tak tři dny špinavej šálek od kafe,Pár nablblých kartiček ze šelky(nevim,k čemu mi bude vyhrát jeden den na závodní dráze),Hromady výkresů a výpočtů,Spoustu papírků s telefonníma číslama, který vůbec nevím komu patří, Cédéčko pro tebe Laco :-),1x indulona…A samozřejmě nutné technické vybavení….jo a hlavně: Votvírák na to pivo 🙂

 7. Tomíkuvotvírák na pivo je zbytečnost, pivo otevřeš vo každý futra, i dobrý auto se pozná podle toho, že se dá pivo votevřít ve dveřích:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *