Víte jak leze lezba?

Také horolezci dosahují vrcholu


Až do dneška jsem si myslel, že mít za kámoše horolezce musí být skvělé. Jsou to lidé spolehliví a určitě také inteligentní, protože třeba na nejvyšší horu světa nemůže vylézt kdejaký blbec. Ale právě u článku Pavel Bém vylezl na Mount Everest uveřejněném na specializovaném serveru pro horolezce Lezec.cz jsem ztratil iluze při zdolávání diskuse.

Byl jsem rozčarován z toho, kam všude se horolezci chystají lézt, proč na expedice berou holky a jak také může vypadat sedmý div světa.

Diskuse na Lezec.cz

19 thoughts on “Víte jak leze lezba?

 1. Že na ty diskuze vůbec lezeš. Víš přece, jak to s nimi na (českém) internetu je, ne? 😉 Já to vidim asi takhle aneb slovy Wericha: „Kde blb, tam nebezpečno.“

 2. Ten člověk už je teď mrtvý, pokud teda udělá 25 čísel za sebou, nejpíš si ho spálí a snad tím zažehne své tělo a spálí jej v plamenech pekelných.

  PS: Jak může disgrafik projevit svůj handicap v tištěném textu???

 3. fakt doóóóbrýVýborný textík před spaním Laco ! 🙂 Co, říkáš vole…nemám raději schovat tu indulonu ? 🙂 Třeba na těch pětadvacet plný palby…by ti asi vypadli voči z dúlku bejku!?

 4. to MiSHAKmyslím, že neměl na mysli ten hoch počet čísel..ale jaksi spíš velikost 🙂 toho svýho argumentu…Ale znáš to i s malým se dá hrát velký 🙂

 5. Pěkně to vygradovalo a připomnělo mi to jeden vtip:-)).
  Laco proč myslíš, že 25 v „plný palbě“:-)))))))))) je sedmý div světa?:-)))

 6. to MODtak proč se ptáš LACA? Nebo máš snad tuchy, že by to mohl být jeho případ??? (myslím tím těch 25cm plný palby) :-)))

 7. to TomikAno, pod různými identitami přispívám do několika diskusí. Zvlášť úspěšný bývám ve fórech o prznění mrtvých štěňátek či diskusích o požírání holubího trusu. Ale ty největší chujoviny píšu pod nickem Tomik.

 8. jjPoužívám jen jeden nick, nebo občanské jméno a snažím se nepsat komentáře, za které bych se mohl za 5 let stydět 🙂 hrozně těžko se pak domlouvá s vlastníkem serveru ať ten 5 let starý komentář smaže. Takže buď komentář k věci, a když ne, tak alespoň slušný 🙂

 9. Tomíkuno já se ptám Laca z úplně prostého důvodu a to topho, že je to jeho článek a on napsal “ Byl jsem rozčarován z toho, kam všude se horolezci chystají lézt, proč na expedice berou holky a jak také může vypadat sedmý div světa. “ – takže přece se nebudu ptát Tebe, jak to Laco myslel:-)))

 10. IljaTo se nesmíš divit, když si čteš příspěvky od Ilji – má jedny z nejstupidnějších příspěvků na celém Lezci…

 11. to Mod.Já si nemyslím, narozdíl od Ilji, že „25 cm v plný palbě“ je sedmý div světa. Ale třeba se pletu, protože nejsem horolezec a vrcholy nezdolávám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *