Den zaheslovaných blogů se blíží

Vy ještě nevíte o nové blogerské zábavě?


Nečtu moc blogů. Nepovažuji to za dobrou zábavu. Ale blogeři mě baví, což se překvapivě s výše uvedeným nevylučuje. Třeba takový Roj. Jeho nápad jen tak mimoděk utrousený v diskusi o vymezování hranic na blozích a hájích považuji za výborný. Pokud tedy prvního června narazíte na zaheslovaný blog, můžete si být jisti, že nedostupný deníček patří blogerovi, který ví co se sluší a patří. Komunita je komunita a bez jednoty ten komunitní web nevybudujeme.

Pocit výlučnosti si ale mohou celý pátek užívat nejen blogeři, ale i čtenáři. Po dobu jednoho dne totiž na zaheslovaném blogu nepotkáte žádného otrapu dorazivšího z vyhledávačů nebo někoho, kdo nepatří mezi pravidelné čtenáře.

Heslo bude ann.

19 thoughts on “Den zaheslovaných blogů se blíží

 1. 2ROJNo nejsem odborník, ale myslím že nic rychlejšího než interceptor neexistuje.

  Pokud se teda bavíme o tom filmu, kde jezdilo černý auto s mrtvým řidičem a zabíjelo ty zlobivý řidiče a po každý bouračce se z dílů zase složilo. KITT hadr..

  jo a sory za mega OT

 2. AbderytkoNo jak, normálka, to se potkají 2 až 20, povídaj si jak de život a pak někdo řekne “ JO a čtete Laca? nééééé? nechápu!! tak si zadejte adresu http://www.laco.bloguje.cz!!“, no a pak se rozejdou ke svým compům a každý cestou potká ještě pár lidí, třeba 2 až 20,povídaj si jak de život a pak………., no a tak:-))

 3. to AbderytkaNenech se zmást výkladem Mod., takhle to možná chodí pouze na holčičích blozích. Ale já si musím své čtenáře tvrdě shánět (stojím v podchodech hned vedle Jehovistů) a pak jim stejně tvrdě platit.

 4. to RojDrtivá většina mých čtenářů jsou muži, a proto tak bohužel nemohu použít Tvůj způsob odměňování. Všem bez rozdílu ale platím jiným velmi cenným platidlem — svým ČASEM.

 5. to ModAle no tak, my zase nejsme takové slepice:) a já svůj blog nepovažuju za typicky holčičičičí;)
  Ale vážně, jak si i jinak získávat čtenáře?

 6. tak to fakt nevim, po me to porad heslo nechce, i kdyz to zkousim… 🙁 navic mam takhle pocit, ze jsem hloupa.. a to je pocit, co nemam rada.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *