MySpace počesku

Aneb T-Mobile hledá Superstar


V těchto dnech spustil „ten růžovej operátor“ komunitní web Stage.cz nabízející zdarma prezentaci stovkám muzikantů, kapel a DJs všech myslitelných žánrů. Na základě počtu přehrání bude každý měsíc vybrán nejpopulárnější song, přičemž odměnou pro interpreta budou tři nahrávací dny ve studiu zdarma. Deset nejúspěšnějších písniček či klipů, respektive jejich interpretů, bude mít možnost zařadit svůj hit do hudební nabídky T-Mobile. Fanoušci si pak budou moci koupit celý song v internetovém obchodě t-music PLAY! nebo jako uvítací tón, případně vyzváněcí melodii.

Je jedno, kde se T-Mobile inspiroval, jen když se díky novému webu objeví alespoň jeden nadějný tuzemský interpret. Denně přibývají desítky hudebních prezentací, takže nebude jednoduché oddělit zrno od plev. Ale jestli máte někdo chvilku, podívejte se prosím, zda tam už teď nenajdete další Pearl Jam nebo Radiohead.

2 thoughts on “MySpace počesku

  1. oddělit zrno od plev bude jednoduché, stačí zkusit vyhledání a těch pár českých věcí, které se dají poslouchat, tam asi stejně nenajdete
    na MySpace (i když ho nemám rád) mají svůj profil hvězdy (alternativní) jako například Amon Tobin, pochybuji, že něco podobného bude možné tady, už jen proto, že projekt je pod patronátem T-mobil (tedy spojované s komercí typu T-music), což asi není to s čím by chtěl být leckterý hudebník spojován

  2. presneLepe bych to nevyjadril, imho jakakoliv komunita zastresena etablovanou znackou je predem odsouzena k neuspechu. Mozna lidi tak citlive nevnimaji marketingove tlaky, ale to se pomalu meni a cokoliv rizene gigantem typu T-mobile pusobi prinejmensim podezrele. Pokud ma komunita dostat svemu cili, nesmi byt ovlivnitelna ani provozovatelem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *