Jak bude vypadat sčítání prostitutek?

Nová úřednická zábava


Ministerstvo vnitra a ministerstvo sociálních věcí se rozhodly po letech znovu zjistit, kolik žen v zemi nabízí sexuální služby. A tak na konci roku mají do terénu vyrazit tazatelé ve službách státu, zjistila MF DNES. Živě si dokážu představit situaci, kdy pod rouškou noci vyrazí úředník v kravatě do ulic s formulářem:

Úředník: Jak se jmenujete?
Prostitutka: Ty jsi ňákej zvědavej, hele. Nejdřív mi řekni, jak se jmenuješ ty.
Úředník: Jindřich Hlaváček.
Prostitutka: Pojď blíž, Jindro. Jestlipak už se holíš?
Úředník: Holím.
Prostitutka: Kolikpak je ti let, Jindro?
Úředník: Dvacet jedna.
Prostitutka: Co si to pořád píšeš, mourku?

Většina pokusů o sčítání poté skončí tím, že prostitutka sebere úředníkovi tužku a se slovy „Hledej, šmudlo“ si ji hodí do výstřihu. Přesto věřím, že se prostitutky podaří spočítat. Horší by bylo, kdyby chtěl někdo zjistit, kolik je v naší republice kurev.

13 thoughts on “Jak bude vypadat sčítání prostitutek?

  1. OmylTo je omyl, sčítaní bude probíhat následovně. Ministerstvo rozešle všem ženám v ČR dotazník s otázkou: Jste prostitutka? Ano/Ne
    :-)))

  2. :))))))Já bych povolání sčítače prostitutek v brzké době zařadil v žebříčku oblíbenosti zhruba někam za rentiéra:))) Bude to takový protiklad k testerovi rektálních teploměrů 🙂 Protože pro jednoznačné určení zda je či není prostitutka, bude zapotřebí vyzkoušet, zda si po akci řekne o peníze 🙂

  3. MASTURBAČNÍ DOŽIVOTÍTak tyhle starosti bych jednou chtěl mít. No… i když… hlavně aby nechtěli zejtra taky začít sčítat ty co onanujou. Tak mě napadá… sám sobě šlapkou… neměl bych se nakonec nabonzovat do seznamu?

  4. Daně nedaně, já bych si ty protitutky hýčkala, je to v podstatě už jediná manuální práce u které nabídka překračuje poptávku, tak aby ta devřata neotrávili, ještě by to mohlo dopadnout nakonec tak, že sehnat šlapku bude stejný problém jako sehnat instalatéra!

  5. díky LacoNení co dodat. Dobřes to napsal a já se zase po dlouhý době dobře pobavil :-)))T.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *