Dovolená v Kalábrii

Laco znovu cestuje


Počátkem letošního roku jsme se rozhodli, že den po vysvědčení odjedeme po vlastní ose směr Španělsko. Ještě v květnu to stále platilo. Domluvená vila ale nakonec padla, a tak se hledalo náhradní řešení. Jenže sehnat ubytování pro osm lidí a velkého psa je problém. A to i v Kalábrii, o kterou jsme rozšířili hledání. Takže před pár týdny jsme se rozhodli, že dovolenou strávíme v Čechách. Sami.

Byl jsem překvapen, jak drahé je v tuzemsku ubytování v apartmánech. Jejich majitelé se nestydí si za pokoj s kuchyní říci klidně i dva tisíce za noc. Navíc ty lepší kousky byly už zamluveny, a tak se čekalo na poslední chvíli, kdy den před odjezdem vybraná letoviska obvolám a pojedeme tam, kde bude volno. Jenže předpověď počasí na příští dva týdny je uplakaná, a tak jsem nakonec rád, že měli v červnu všude plno a já se dnes nemusím vztekat nad tím, jak nám dovolená na Lipně proprší.

Během dnešního odpoledne jsem se tedy narychlo domluvil s pronajímatelem jedné vilky v Kalábrii, že nám jí za 500 Euro na deset dní přenechá. V pondělí odpoledne vyrážíme. Sami.

10 thoughts on “Dovolená v Kalábrii

  1. Určitě budete mít pěkné počasí. tak si to pěkně užijte a už se těším, že zas někdy shlédnu pěkné profi-homevideo 😉

  2. Mimochodem LacoKalábrie je velmi dobrá volba, nádherné moře i na potápění a vůbec, Itálie je prostě Itálie:-) Akorát dost horko teda, jako myslím velmi mimořádně horko.
    Pokud můžu trochu přízemně, kupte pro děti od Lorealu 40kové ochranné mazání a hned poránu je namažte nazeleno, stačí jednou denně. Fakt hodně horko a mimořádně ostré slunce.

  3. Kalábrie… Tam je to příjemný. Pamatuju si, jak sme tam bydleli v apartmánu skoro přímo u pláže – koukali jsme na moře a mezi námi a mořem byla „jen“ hlavní silnice. JEdnou jsme se milovali v ložnici a najednou koukáme, že z protějšího balkónu na nás čumí chlap 😀 Hned bych tam zas vyrazil…

  4. KalabriaTakze mozem potvrdit, ze Laco sa rozhodol dobre, prisiel do Kalabrie cez moju agenturu a je tu naozaj spokojny a tie teploty nie su take strasne, je tu prijemne veterne, takze kazdy kto ma zaujem prist a spoznat nadhernu Kalabriu je tu vitany.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *