Nepříjemnost na cestě

Kdo uhodne co se stalo?


Až budu jednou jako starý muž sedět na terase domku u moře, nechtěl bych zažít ten pocit, že nemohu vyprávět žádnou legrační historku ze svého života. Předevčírem jsem na trase dlouhé 1.920 km jednu takovou prožil, i když do smíchu mi věru nebylo. To jen až jí po návratu z dovolené osobně odvyprávím svým blízkým, budou se smíchy popadat za břicho.

Schválně si v komentářích tipněte, co se stalo. Událost ale rozhodně nesouvisela s tím, že jsem v noci z pondělí na úterý spal pouhých pět minut (sečtu-li všechny mikrospánky).

21 thoughts on “Nepříjemnost na cestě

 1. hm…bez jakékoliv indicie, kromě toho, že to se to týká dlouhého výletu?

  Tipuju, že si na benzince nechal spolucestujícho (psa nebo dítě).

 2. Za velmi veselou historku, která mě před cestou na dovolenou pronásleduje ve zlých snech, bych považoval píchnout kilometr před cílem. Vyložit kufr (naložený stylem tetris), vyměnit kolo, naložit kufr, dojet zbylý kilometr a znovu vykládat.

 3. Za ještě veselejší než velmi veselou historku bych já považoval, kdyby se ti stalo to, co píše jf, ale s tím, že po výměně kola a naložení všech zavazadel bys po sto metrech jízdy zjistil, že ta rezerva uchází taky a zbývajících devět set metrů do cíle jste šli pěšky s kufry na ramenou… 🙂

 4. To je jasnyZastavil jsi se na benzince a potom jsi odjel v a po 300 km jsi zjistil, ze nemas spolujezdce, ktery jel s tebou.

 5. re: rojjsem jednou jel do anglie a v noci jsme staveli na benzince. Sel jsem si ulevit, ale jak jsem byl rozespalej, vlezl jsem pri ceste zpet do zcela jinyho autobusu. Nebyt plnej Japoncu, asi s nima i odjedu 🙂

 6. Probudil ses celej mokrej a zjitil, že ta cesta je jen sen 😀
  Ne ja bych to videl tak, že jsi sedl do jinyho auta, nebo ze jsi na zadnim sedadle nasel nejakyho bezdomovce.

 7. terasaostatně jako vždy nebudu komentovat to podstatné; dnes mě zaujala „terasa domku u moře“ … to je blbost, nemusíš se tedy bát o své pocity

 8. Mně se nejvíc zamlouvá Teova myšlenka:-)), i když Rojovo “ Do klubu Alfréde“ taky není k zahození:-)))

 9. Mě se vloni stala v Itálii také velmi „veselá“ historka, měl jsem spočítáno že vydržím s benzínem při návratu až do Rakouska, když sem míjel poslední ceduly s informací že další benzínka bude za 58 km tak byl stav benzínu v pohodě, ale pak rafika během pár km klesla k nule, kotrolka prázdné nádržě mě docela slušně začala nervovat. Představa že uvíznem bez benzínu v nějakém tom dlouhém tunelu nevypadala moc optimisticky. Zkoušel jsem v navigaci najít nějakou benzínku poblíž ale samozřejmě v těch horách nebyl žádný sjezd z dálnice a zbývala jen ta jediná pumpa. Nakonec jsem vypnul rádio,klimačku, světla jen na obrysovky a nalepenej za kamion jsem se doploužil celej spocenej k té benzínce. Když sem dotankoval plnou tak sem zjistil že mi v nádrži zbývalo 0.5 litru benzínu. Třešnička na závěr – brácha jel týden přede mnou tu samou trasu a s podobnou zkušeností, ale protože jsme se akorát míjeli v cizině tak mi svůj zážitek nepřevyprávěl a nemohl jsem se tudíž poučit. No příště jakmile klesne v itálii rafička pod 1/2 nádrže tak mířím k benzíně… 🙂

 10. 🙂Tip nemám, věřím, že se podělíš nejen s nejbližšími, ale i se čtenáři tohoto blogu 🙂 Napjatě čekáme…

 11. ???Nic vtipnýho z tvého řízení to asi nebude.To už víme, že neumíš semafory a předpisy vůbec. Takže jedině….neřídil Adam??? :-)))

 12. Tak teď já:-)Byls už z toho nespaní tak vyřízenej, žes nechal omylem řídit Markétu:-)

 13. Dám se poddatPak už mne napadá jedině to, že jsi si zabouchnul klíčky od auta (a nejen ty) v autě a nemohl ses tam dostat …:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *