Vaříme hotová jídla

Proč to proboha dělají?


Vaříme hotová jídla
Otvice u Chomutova, 18.07.2007

31 thoughts on “Vaříme hotová jídla

 1. Co jako?Co se ti na tom jako nezda? Ze delaji hotovky? Vzdyt je delaji stovky hospod, ne? Proc to proboha delaji? Treba proto, ze je to pro ne kseft.

 2. androidiaTeo, Arthur a LACO jsou androidi; moc to žerete … pojem HOTOVÁ JÍDLA či MINUTKY doznal v hospodském slangu poněkud jiného pojmu než jen to, že by se HOTOVÁ JÍDLA dala sežrat … ne, vy jste vlastně blogeři !!!

 3. Teda……ne že by mi to nebylo fuk, ale chápu Boba.
  Pro mě by ta cedule u silnice jasně znamenala: „Když k nám přijdeš, máme hotovky, takže tu nebudeš čekat hodinu než ti uděláme pikantní kuřecí prsíčka na rozmarýnu, ale dostaneš svíčkovou, kterou ti přineseme hned.“
  To tam mají napsat „Ohříváme hotová jídla?“ Nu asi ano, ale i to hotové jídlo je třeba nejprve UVAŘIT (ono jaksi samo na sporák a potažmo na talíře nenaskáče).
  A už vůbec nechápu, pane Laco, co Vás uráží na Bobově příspěvku. Fakt ne, a to o tom již asi pět minut poctivě přemýšlím. Snad že s Vámi nesouhlasí? Jestli TO je ten důvod, tak potěš koště.

 4. to Jakub HejdaMá tam být: „Gambrinus vaříme“ a další info: „Hotová jídla“.

 5. to EvženAsi pět minut poctivě přemýšlím, zda má cenu Ti vysvětlovat, proč mě Bobův komentář uraží. Nemá.

 6. to LacoAsi pět (až šest) minut poctivě přemýšlím, jestli chápu, proč nemá cenu vysvětlovat Evženovi proč tě uráží Bobův komentář. Nechápu. Prosím vysvětli. 🙂 dík

 7. to Evžen, Richie a BobUráží mě, pokud si někdo o mně myslí, že v jídelním lístku nechápu smysl stránky s názvem HOTOVÁ JÍDLA, a že nerozumím tomu, že jedním z důvodů PODÁVÁNÍ hotových jídel může být i vytváření zisku. Pokud tohle někdo sám nepochopí po pěti (až sedmi) minutách poctivého přemýšlení, nemá smysl mu to vysvětlovat.

 8. 🙂Ano, souhlasím s komentářem aTeo. Navíc, Lácíčku, je to tvůj blog a můžeš se tady teda vypisovat, jak se tobě líbí 🙂 Ta cedule je vošklivá, rukopis vošklivej a někdo ještě v textu, obsahujícím 3 slova, napíše takovej nesmysl 🙂 Je to blbost, ale je to vtipné.

 9. Aha! Takže shrnuto, Vás uráží že Bob nepochopil Váš „vtip“. Ale teď mě napadlo se podívat i do předchozích příspěvků a vidím, že se s Bobem kočkujete již delší dobu, což to tak trochu vysvětluje samo 🙂

 10. Jo, Laco, a už nenapínej a prozraď, co se vám stalo na cestě. V neděli odjíždíme my, tak taky trnu, co nás cestou čeká 🙂

 11. Koukám, že Evžen by měl jít raději lovit ženy, než psát komentáře. Třeba se nějaká chytne na uvařené hotové jídlo.

 12. Mě teda dost uráží, že už je odpoledne a zatím mi nikdo nenabídl hotové ani rozpracované jídlo. Sakra, kdo to má vydržet?!

 13. to JirouškaPokud náhradní klíč od auta nebudete nosit u sebe, ale budete ho mít třeba v kufru auta, tak ho rovnou můžete nechat doma.

  Jinak GUTE FAHRT!

 14. to LacoLaco, a to jsi nevěděl, že náhradním klíčem lze auto odemknout pouze, když ho máš v ruce ?

 15. Jsem z toho hotovejTo jako že ostatní hospody vaří nehotová jídla, takže si je lidé musí dodělat sami.

 16. to Lacomyslím, že jsem to pochopil už po těch „sedmi minutách“. jen díky za potvrzení.

 17. TAK TO JE RAJCRetigová se obrací v hrobě, někdo tu chce prodávat nedopečený langoše a Bob se za trest dnes díval na Septima s Funesem.

  No… napsat slogan – Vaříme hotová jídla – na to musí mít autor literární talent fakt hodný té Dobromily. Ať si tam vaří, co chtěj, mě bude ovšem vždy zajímat, co nabízí, co servírují… A jak známo… úroveň hospody poznáš podle vstupní kliky… tak bacha, aby tě tam taky pěkně neuvařili, tedy nevoškubali… To bys pak byl fakt hotovej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *