Domácí video: Dovolená Kalábrie 2007

Zajímá vás co se stalo na parkovišti?


24 thoughts on “Domácí video: Dovolená Kalábrie 2007

 1. Počkej!!Hele a co jako se na tom parkovišti stalo? Ehm??? Trošku sem to nepobral, jinak ta dovolená musela bejt skvělá!!

 2. PeknyUplne zavidim. Kolik je Adamovi? Letos jsme si jeste k mori s rocnim prckem netroufli, za rok to chceme zkusit.

 3. hele vole, když sis aktivoval ten girls talk….nechtěl bys všechny obvolat a všem to raději už říct :-)….ale jinak vole bych to od tebe nečekal, že tak rád telefonuješ s kamarádkama…a že se Ti líbí kluci, kterým v kabině na plovárně stojí….

  …..á už jsem na to přišel, co se Vám stalo: Markéta se ohnula pro něco do kufru, kufr jí skřípl….a v tom na ní skočil zezadu nějakej vorangután…a udělal si dobře :-))))

  Přiznám se, to by rozhodilo i mě.

 4. HomevideoZas fajn homevideo. Krom (záhadné) příhody na parkovišti to byla jistě krásná dovolená.

  Btw, přivezla si Klárka chycenou medůzu domů?

 5. optický klam?Je to zajímavý, ale napadlo nás to s manželkou – nezávisle na sobě: jste opravdu všichni tak hubený, nebo jde o efekt spojený s konverzí formátu 16:9 na 4:3?

  Btw – já na dovolený přibral 4 kila (za týden). Večerní grilování, pivo a málo pohybu…

 6. a ještěa ještě: V každým případě ti musím pochválit video i místo – 2x nádhera.

  Petr

 7. Děs-běsVíš kámo,
  když má tvoje dáma velkou prdel, je blbost to maskovat tím že zdeformuješ obraz, pak všichni vypadáte jak po návratu z Dachau. A další věc, myslíš že někoho zajímá jak si jede nějaká rodina Lacošů (nebo Lakatošů) Ochcávkou do cikánský Itálie? To jste byli navštívit příbuzný? Dle vybavení haciendy asi jo, tam si fakt podává ruku nouze s bídou…
  Na oplátku je pozvete na Vánoce do svého 2+1 v Chánově?

 8. to Petr K.Hubený jsme, ale zase ne tak, jak to ukazuje Youtube, který se neumí popasovat s formátem videa 16:9. A díky za pochvalu.

 9. Lacotenhle spot, ani bych neřešila jestli je někdo hubený nebo tlustý, prostě z něj čiší mimořádně pozitivní nálada a každý,kdo ji nemá, by si ji z něj měl aspoň kousek půjčit:-)
  btw, vždycky když vidím Markétu, vzpomnenu si na film Stepfordské paničky:-)), ale to myslím veskrze pozitivně:-))

 10. PěknýMoooc pěkný. Ta atmosféra se dostala ze snímku ven. Za pár let, až děcka budou velký, si to video pustíš a budeš sakra dojatej… Nedávno se mi to stalo u fotek.

  Byli jsme letos též u moooře, holky už byly před pár léty, já prvně. Jen jsme si zvolili „robinsonskou“ dovolenou – 12V elektrika na sluneční kolektory, doprava hodinu loďkou a nebo pěšky (auto zůstalo u majitele). Díky tomu jsme tam byli sami (s kamarády) a to jsme hlavně chtěli – pryč od civilizace 🙂

  Tip na příští rok: dají se pronajmout i majáky!

  Mějte se fajn.

 11. ty krásoNo hele krom tý sexy kočky, musím shledat video z loňské dovolené v Čechách mnohem lepší.
  Ps: už byl chycen ten pedofil v  modrých šortkách, co si hraje na videu s Klárkou a Adamem? 😀

 12. DOMÁCÍ KALÁBRIEHezké video. Krásné děti… krásná žena a krásný… pobyt 😉 BRAVO.

 13. Smíšku ty jsi naprostej idiot a chudák. Laco jinak super film, zatoužl jsem při něm po moři, ale holt na ní ještě letos nemám :-).

  Jinak video fakt fajn, chytře udělaná hudba k tomu, děti i manželka zaviděníhodné :-). Vypadáte na fajn rodinku…

 14. háló tady medůzamóc hezký, ale hlavně aby se to chytání medůz nedostalo k Srstkovi, Kubišové apod., měl si dát do titulků, že se při natáčení žádnému zvířeti nic nestalo. No a na You Tube ti v komentáři někdo doporučuje chránit děti při zveřejnění videa, asi s tím má nějakou zkušenost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *