Divadlo s atmosférou fotbalového zápasu

Jak pejsek s kočičkou pekli dortLetos v létě jsem byl s rodinou na dětském dni v Chomutovském zooparku, kde mimo jiné vystoupili herci mosteckého Divadla rozmanitostí. Kromě představení mě tehdy pobavili i samotní dětští diváci, kteří spontánně reagovali na vývoj představení.

Dnes jsem s dcerou navštívil domovskou scénu zmíněného divadla, kde jsme shlédli kus Povídání o pejskovi a kočičce. Zatímco v létě jsem se mohl pouze usmívat nad tím, jak děti radily pohádkovým postavám, dnes jsem byl z atmosféry představení velmi překvapen.

Připadal jsem si jako na fotbale. Děti kříčely, tleskaly, dupaly a vůbec se projevovaly tak, že jsem občas povídání o pejskovi a kočičce vůbec neslyšel, ač jsem seděl v první řadě.

A to se ještě jednalo o poměrně klidný a nenásilný děj. Neumím si představit co by se v hledišti dělo, kdyby se na jevišti odehrávalo například Sněhurčino pojídání otráveného jablka, vlkovo polykání babičky a Karkulky nebo pokus o upálení Jeníčka.

4 thoughts on “Divadlo s atmosférou fotbalového zápasu

  1. NATVRDLOSTAch jo. Byl jsem z toho psaní o dětech už nějaký natvrdlý (děti tleskalY, dupalY, křičelY). Ujelo mi to, omlouvám se a děkuji za upozornění. V textu jsem to již opravil.

  2. pozdě jsem si všim – ještě zůstalo ve stejné větě i pobavily
    jinak dík za link na u2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *