Flashová prezentace nového auta

Zajímá vás, jak vypadá Jaro na úpatí Černé hory ve flashi?Agentura Actum právě spustila flashovou prezentaci nově uváděného vozu Hyundai Tucson. Prezentace je to skutečně zdařilá, a i když mám vůči korejským vozům jisté výhrady, skoro mě přesvědčila o tom, že bych se měl jít podívat, zda vůz vypadá v reálu tak pěkně jako na internetu.

Do kapitol věnovaných interiéru, exteriéru, bezpečnosti a samotnému Tucsonu vás zavede netradiční navigace v podobě ovládacího panelu klimatizace. Kromě naopak tradičních atributů prezentace výrobků, jako jsou screensavery, tapety nebo pohlednice, je k dispozici také krátká flashová hra, ve které si můžete vyzkoušet rychlost reakce.

I přes nesporné kvality prezentace se ale obávám, že čekat několik desítek sekund na načtení flashe vydrží jen fandové značky nebo recenzent webových stránek.

P.S. Podtitulek tohoto spotu znalcům severoamerických Indiánů kmene Pima jistě vysvětlovat nemusím.

Hyundai Tucson

2 thoughts on “Flashová prezentace nového auta

  1. Velikost FlasheLaco, nutno ještě podotknout, že těch několik desítek sekund se týká broadbandového připojení. Nedokážu si představit jak dlouho by trvalo stažení Flashe přes telefonní linku :-((

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *