Je Email.cz na konci s dechem?

Jeden z nejstarších tuzemských freemailů má asi velké problémyKdyž jsem na jaře testoval pro Svět počítačů tuzemské freemaily, stal se vítězem Email.cz, neboť měl v té době jednu z nejlepších antivirových a antispamových ochran.

Dnes by se asi do žlutého trikotu vedoucího jezdce oblékl freemail portálu Centrum, který nedávno prošel výraznou inovací. Kromě toho se do čela pelotonu freemailových závodníků dere také jistý skvěle technicky připravený borec ze známé zahraniční stáje.

A na koho čeká sběrný autobus? Jedním z nejžhavějších kandidátů je v úvodu zmíněný bývalý vítěz, kterého právě postihl vážný defekt.

UPDATE (30.09., 13:18): Zdá se, že po zhruba 24 hodinách se Email.cz pomalu začíná probouzet k životu. Podle prvních informací to vypadá, že uživatelé o svoji poštu nepřišli. Přihlásit se do schránky je však zatím velmi obtížné.

Email.cz -- na konci s dechem

10 thoughts on “Je Email.cz na konci s dechem?

 1. Freemail centrum.cz?Čtu dobře??? Freemail centrum.cz vyhlásit za nejlepší? Možná pro ty, kterým je antivir a antispam nade vše. Ale my, co si nemůžeme napsat email česky v Opeře, či máme občas vypnutý JavaScript a Doručená pošta se nám vůbec nezobrazí, to vidíme trochu jinak.
  No koukám, že vaše testy jsou malinko jednostranně zaměřené a budou určitě tím kvalitním vodítkem pro čtenáře!

 2. Centrum.czNo me funguje centrum.cz stejne s javascriptem i bez nej, jen s nim ho mam cca 3x rychlejsi.

  On tedy Gmail bez JS ci pod Operou nefunguje vubec 🙂 krome toho s kvalitou jeho kodu (zadne DTD, html, head, naopak mnozstvi b, i) je vcelku div, ze vubec funguje.

  Jinak k Opere, kterou sam pouzivam cca 95% sveho casu na internetu, bych mel jednu vystiznou vetu, kterou jsem objevil v zahranicnim JS kodu:
  if (window.opera) return; // I’m too tired

 3. Pro ladinkaVelky problem googlu byl patrny pri hre Běžešelemovací řůčovičky.

  Google NEUMI cesky. Proto na ceskem internetu ma setsakra velky handicap.

  O jeho vysokych kvalitach pri hledani v anglictine ale jiste nejde moc polemizovat, i kdyz takovy Yahoo uz zacina Google v nekterych oblastech vcelku prevysovat.

 4. kdyby jste do testu zahrnul i rychlost s jakou centrum indexuje stránky, tak se posune šupem do zádu, protože ve srovnání s jyxem a googlem ¨, morpheu trvá malou večnost než něco najde. schálvě si to zkuste na vlastním blogu

 5. Rychlost indexováníAno, v tomto je třeba Jyxo skutečně bezkonkurenční. Alespoň co se týká mého blogu jsem leckdy překvapen, že nový spot je Jyxem zaindexován již po pár hodinách.

  Třeba nám tu někdo z Centra odpoví, jak je to s rychlostí indexování na Morfeu…

 6. Re: Rychlost indexovaniZdravim,

  ackoliv pred casem Morfeo indexaci zrychlilo, stale ma rezervy. Nyni pripravujeme dalsi optimalizace, ktere by mely v pristich dnech rychlost indexace vyrazne zvysit.

  BTW, vetsina vyhledavacu se pri indexovani ridi podle vah stranek – stranky, ktere povazuji za dulezite, indexuji casto, ty, ktere povazuji za mene dulezite, indexuji ridceji, pricemz kazdy vyhledavac kvalitu urcuje trochu jinak. Stejne to dela i Morfeo. Je tedy mozne, ze Vas blog indexuje mene casto, zatimco na jiny chodi casteji a jine vyhledavace to delaji naopak.

 7. Potřebuju vyhledávat obrázky,Centrum je z tohoto hlediska pro mě zcela nepoužitelné. A tak ho prostě nepoužívám… Toť vše:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *