Regionální web ve světové kvalitě

Dospělým už v devíti letech


Regionální internetový magazín e-region přinášející informace o volném čase a aktualitách v Podkrušnohoří už devátým rokem, jsem objevil zcela náhodou před čtyřmi lety. Od té doby jsem díky tomuto webu navštívil řadu zajímavých akcí, o kterých by se jinak nedozvěděl.

Nedávno se webzin objevil ve výrazně přepracované podobě. Nově můžete po stránkách brouzdat buď podle regionů nebo podle témat, k dispozici je vyhledávač programů kulturních, společenských a sportovních zařízení v regionu (každý měsíc zde publikuje svůj program kolem padesátky organizátorů různých akcí).

Nová podoba však bohužel pohřbila před lety uveřejněný velmi zajímavý článek hodnotící velikost poprsí ošetřovatelek v chomutovském zooparku.

5 thoughts on “Regionální web ve světové kvalitě

  1. tý volea co v tom hodnocení psali? Třeba: „…že má dvěstě kilo a zrovna nevoní, co je na tom divnýho, když dělá u koní?“ 🙂

  2. Nic slavnehoZadny zazrak to tedy neni (myslim web, ne kozicky, ty jsou krasne :). Napr. v tipech na vikend podtrzene nadpisy „neodkazy“, obecne spatna typografie, katalog kulturnich zarizeni je moc pekny, ale proc nejsou u kazdeho zarizeni vypisy akci, atd.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *