Celosvětová premiéra filmového trháku

Uvidíte ve vašich prohlížečích


Titul: Český Krumlov 2008
Žánr: akční rodinná komedie
Premiéra: 31.07.2008
Stopáž: 9:43 min
Kamera: Laco, Markéta
Režie, scénář, střih, produkce: Laco
Hrají: Laco, Markéta, Klárka, Adam
Hudba: Frankie Goes To Hollywood, Dave Matthews Band, Eddie Vedder, Vypsaná fixa, Banjo band Ivana Mládka, Tata Bojs, Dan Bárta

Recenze:

Talentovaný a uznávaný režisér také letos vsadil na osvědčený tým a ke spolupráci na filmu si pozval své oblíbené herce, se kterými je v kontaktu prakticky celý rok. To se pochopitelně na kvalitě filmu muselo odrazit, herci vlastně nepotřebují vést, což režisérovi dává volnou ruku při práci s kamerou, s níž se odvážně vrhá tu na bobovou dráhu, onde zase divákům nabízí strhující záběry z jízdy na tobogánu a zcela neohroženě držel v ruce kameru i při sjíždění nebezpečného jezu na Vltavě.

K silným stránkám zkušeného a kreativního režiséra patří citlivá práce s hudbou. Jen málokdo by měl tu odvahu zařadit do filmu vedle sebe píseň frontmana skupiny Pearl Jam a naivní odrhovačku Banjo bandu Ivana Mládka. Ovšem ještě odvážnějším krokem budiž objevení se režiséra před kamerou, když na některých záběrech dokonce neváhal divákům nabídnout pohled na své obnažené tělo.

Je velká škoda, že mistrovo dílo zůstane většině jeho fanoušků dostupno pouze na internetu, v technicky nižší kvalitě. Ale autor slibuje, že několik vyvolených čtenářů tohoto blogu bude poctěno projekcí v DVD kvalitě, a to navíc za osobní účasti hlavních aktérů tohoto jedinečného snímku.

7 thoughts on “Celosvětová premiéra filmového trháku

  1. 🙂To video je takové… autentické. Což je teda děsný slovo. Vlastně jsem chtěl napsat, že jste fajn rodina. 😉

  2. TENKRÁT NA… KRUMLOVĚDobrej kousek. Co dobrej, výbornej. Je tam všechno – hezký holky, mladej Laco v krumlovskejch peřejích… jo přesně, vytanula mi Divoká řeka, je tam ale i poměrně solidní péčko, myslím jako ty želvy, tobogánová akce nasucho i namokro, Karlštejnskej Motýlek, sprchová sekvence z Psycho, nakonec i doják století, Titanic se tam mihne s parádním kapitánem na kozlíku. No, když nepíšeš a filmuješ, dáš se poměrně dobře číst… 😉

    Laco, dnes velmi hlasitě – BRAVO.

  3. ŽIVOT JE JEDNO VELKÉ PŘEDSTAVENÍ[3] Díky GTI. Ano, to všechno tam je. Ostatně, životy každého z nás už byly alespoň jednou zfilmovány. Není nutné hrát vždy hlavní roli, podstatné je neobjevovat se v béčkových filmech.

  4. Krásný film. Musím uznat, že Laco by si za „Laco onboard“ kameru zasloužil Oskara! 🙂 Doufám, že se v jižních Čechách líbilo. Bude při těch DVD projekcích i autogramiáda nebo autogramy si schováváte až na letiště (například při odletu do USA pro Oskara)? 😀

  5. Obdivuji rychlost s jakou jsi to zpracoval, mně doma leží x nezpracovaných kazet :(. Bude to krásná vzpomínka a to se počítá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *