Neviňátka na Nově

Co odpověděla Klárka na otázku „Líbí se tatínkovi jiné ženy?“


Už to budou skoro dva roky, co byla Klárka ještě jako šestiletá poprvé v rozhlase hostem pořadu Pavlíny Wolfové Děti vám to řeknou. Loni na podzim byla Klárka v rozhlasové relaci podruhé a Pavlína se mě tehdy zeptala, jestli by si Klárku mohla pozvat i do pořadu podobného typu na Nově, který je ovšem zatím ve fázi úvah.

Letos v únoru jsem byl s Klárkou na Barrandově, kde se zúčastnila natáčení zkušebního pořadu, na jehož základě se mělo rozhodnout o tom, zda tento formát na Nově najde své místo. Koncem července byla Klárka pozvána na první oficiální natáčení pořadu Neviňátka, který se minulý týden dočkal svého představení na tiskové konferenci TV Nova.

Při únorové natáčecí premiéře jsem mohl sedět ve studiu. „Kdo to byli Klárko komunisté?“ zeptala se Pavlína. „To byli zlí lidé, a proto je ti hodní vyhnali. Můj tatínek je také vyháněl,“ odpověděla dcera. „A kolik jich vyhnal?“ Klárka se krátce zamyslela a odpověděla: „Hmm, asi tak sedm set.“

Při ostrém červencovém natáčení rodiče ve studiu přítomni být nemohli. Vůbec tak netuším, co zajímavého se o sobě dozvím tentokrát. Situace je o to napjatější, že se nejednalo o natáčení běžného dílu, kdy děti budou reagovat na aktuální politická a společenská témata, ale točila se jakási „konzerva“, kterou bude možné do vysílání pro její nadčasovost pustit kdykoli.

V monotématickém pořadu děti mluvily o svatbách, rozvodech a vztazích mezi rodiči a Klárce Pavlína mimo jiné položila otázku z podtitulku. Odpověď hledejte od 7. září každou neděli v 17:30 na TV Nova v pořadu Neviňátka.

Klárka na Nově

12 thoughts on “Neviňátka na Nově

 1. No pániHihi. Bojíš se, co se o tobě republika doví? :-))

  „Ano, líbí…líbí se mu ta blonďatá sousedka. Vždycky si ona pro něco přijde, třeba pro olej, nebo tatínek odejde že ji spraví vysavač a vrátí se až za 15 minut…asi má paní sousedka svoje nářadí, protože tatínek tam chodí a vždycky si kufřík s nářadím zapomene v komoře …“ :-)))

 2. Lacohlavně to prosím nějak nahraj, já se 7. vracím z Řecka, ale zatím netuším kdy, tohle bych ovšem nerada prošvihla !:-)

 3. Rojia koukals někdy na Rexe? On ten Rex, od té doby co ho Rakušáci prodali Íčkám, protože jim asi už konečně došli herci na představitele vedlejší role, umí nejen chodit pro noviny, otvírat dveře, pouštět Cdčka a podobné prkotiny, ale on umí i dělat kliky s předníma na lavičce! 🙂

 4. Laco to se ti teda moc nepovedlo, podívej se na ten oranžový text pod fotkou Klárky.

 5. Teda Laco – ty, intelektuál, vyhledávaný kritik filmů pro náročné, milovník (rajské omáčky) a člověk, co vyhnal cca 700 komunistů jsi poslal děcko do Novy?! :-)))

 6. NEVIŇÁTKO LACO[1] Republika se nedozví nic co neví. Nebo ty snad Edo znáš chlapa, který nemá NÁŘADÍ stále u sebe?

  [2] Bývala si pozornější, milá Mod. Z textu přeci vyplývá, že Klárka se s největší pravděpodobností neobjeví hned v prvním díle, ale až později. Dám včas vědět.

  [8] Jirko, čekal jsem, že se toho někdo chytne. A tajně jsem sázel na Tebe. Jsem rád, že jsem se nemýlil.

  [9] Vankelte, bude to nejinteligentnější pořad na Nově od dob Go-Go show, to se nedalo odmítnout.

 7. jsem nějak zapomnělPřeju Klárce všecko nejlepčí k včerejšímu svátku :-)…Přeju jí mj….pro začátek….třeba, ať kvůli „jejímu“ pořadu zruší a vyhodí toho dementa, co se směje akorát sám sobě…No víš o kom mluvime ne? Ten, jak si špatně rozměřil to lano….

  Vole jo…Petr Novotný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *