Planeta plná aut

Pomůže novému inzertnímu serveru rozsáhlá reklamní kampaň?Pravidelní čtenáři mého blogu jistě vědí, že občas zabrouzdám na weby s nabídkou nových či ojetých aut. Nyní bych mohl rozšířit množinu těchto webů o nový inzertní server AutoPlanet, ale neudělám to.

Proč? Vadí mi především to, že soukromé inzeráty nejsou odlišeny od nabídky prodejců a autobazarů. Ono je to sice prašť jako uhoď (do bazaru bych si pro auto nešel a od neznámého člověka bych si koupi také hodně rozmýšlel), ale rozdělené to být mohlo.

Pokud bych ovšem auto prodával, ocenil bych skutečnost, že pro soukromé inzerenty je vkládání inzerce zdarma. Automobilových inzertních serverů je sice na internetu opravdu hodně, ale webu AutoPlanet by prý měla pomoci reklamní kampaň napříč českým internetem.

„Ve spolupráci s předními českými portály nás nachází stále více návštěvníků. Dále nás najdete na celé řadě zajímavých a navštěvovaných stránek jako například na idnes.cz nebo fincentrum.cz a jejich seznam dále rozšiřujeme. Chystáme také kampaně v časopisech a rádiu, budeme se zúčastňovat automobilových veletrhů a dalších akcí,“ pochlubil se mi Roman Holý z webu AutoPlanet.

3 thoughts on “Planeta plná aut

  1. pro pana Dočekala (Pú)Pane Dočekal, je to už u Vaší strany docela ohraná písnička. Nevím proč vás stále baví nás napadat. Nechápu co máte proti našemu serveru. Nemusíte ho používat, nikdo Vás k tomu nenutí. Své spokojené návštěvníky má a to nám stačí. Možná si jen děláte reklamu vlastnímu webu ? Opravdu nevím …

  2. P.Dočekal je opravdu zvláštní tvor,co porad jen kritizuje .Ale myslim ze verejnost pro nej ma pochopeni,kdyz nic jineho ,nez sedet u pocitace a porad neco zpochybnovatmu nezbyva.To je tak,kdyz je nekdo zly,nema kamarady,ma ho malyho a ani nestoji.Vid pu ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *