Kupředu Paroubek!

Sláva bohu za Bohuslava


Víš, Máňo, je kurva správný, že padla vláda. Naši budou mít teď konečně víc prostoru. Jirka je dobrej, to víme dávno, ale ten mladej, ten hodnej kluk Bohuslav, ten je ještě lepší. Ten to má v tý hlavě srovnaný ještě líp než náš odborářskej pokladník. Je dobře, že zatrhne snižování sociálního pojištění. Beztak by se napakovali jen majitelé firem, dost na tom, že si tihle vykořisťovatelé odečtou dépéhá ze svejch novejch Ferrari. Však on jim teďkon spadne hřebínek, Bohuslav si pro tyhle ptáčky přichystal pár lahůdek. Firmám se zvýší daně a navíc těm hajzlům kapitalistickejm napaří milionářskou daň, stejně jako jsme to my v partaji udělali v sedmačtyřicátým.

Hele, bábo, taky nám ti naši kucí oranžový zachovaj stravenky, takže mi za ně dál budeš moct vedle v konzumu kupovat cigára. Férovej přístup k dělnický třídě je zrušení prvních třech dní nemoci bez náhrady mzdy. Vždyť dneska se už skorem nevyplácelo hodit se marod a střihnout si nějakej ten melouch. Teď si ale nejsem jistej, zda nebude lepší se na práci vykašlat úplně, protože se má zvýšit podpora v nezaměstnanosti a prodlouží se délka jejího vyplácení. Budu to ještě muset propočítat, aby našim mladejm zbyly nějaký kačky na to nový auto, až si nechaj sešrotovat kadeta dovezenýho z rajchu. Samozřejmě si pak nekoupí ten předraženej škodováckej šmejd, ale kiju v metalíze.

A pak že za komunistů se nám žilo líp.

5 thoughts on “Kupředu Paroubek!

  1. KONČÍMMáňa je (opět) tak vynikající, že se k tomu nedá napsat nic jiného než – BRAVO MÁŇA (Laco promine…)

    P.S. Abych nějak rýmem navázal na tvůj záhlavní (dokonalej) slogan, pak – Jirka, ať se třeba posere…

  2. Zamáčk jsem slzu….To je přesný vole.Pak ale nemá cenu to komentovat, když to ty napíšeš všechno ve dvou odstavcích 🙂

  3. Langer měl pravduSouhlasím pěkné napsané.
    Langer měl pravdu. Tu síť musíme hodit na všechny ne jen na Ratha. Bohužel nás čeká trpké období a naši politici zadluží naše děti i vnoučata. Když slyším nebo si čtu noviny je mi do pláče a jediné co si stále říkám, že u voleb přeci ten magor nemůže vyhrát. A jestli se tak stane, tak balíme kufry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *