Práskni svého souseda na Obyvatelé.cz

Ideální webová aplikace pro LCD panely v panelácích


Víš, Máňo, na internetu není jenom dětský porno a návod na výrobu atomový bomby (odkazy mám napsaný na papírku schovaným v šuplíku u ponku, koupil jsem je za stovku od Franty z vedlejší dílny). Je tam třeba i služba Obyvatelé.cz, která byla spuštěna před pár dny a je tak čerstvější než letošní podzimní salát z Lídlu. Říkal mladej od snachy, že je to prej něco jako ten Fejsbúk. Normálně tam zaregistruješ náš panelákovej vchod, pozveš ostatní sousedy a místo scházení v sušárně budeme problémy v baráku řešit moderně přes internet.

Hele, bábo, tu voprejskanou nástěnku ve vestibulu, která už dvacet let oslavuje čtyřicátý výročí vítězství pracujícího lidu, zrušíme a necháme nainstalovat LCD panel, kde se bude zobrazovat to naše internetový vévévé. Já jako bejvalej domovní důvěrník se pak postarám o to, aby se každej dozvěděl, kdo nemeje chodbu a klepe popel z balgónu. Ty nemůžeš spát, tak vyfotíš toho vochmelku z pátýho, jak se vrací z hospody a ten mladej inženýrek z přízemí, co je furt v práci, díky našemu vchodovýmu webu konečně uvidí, kdo mu chodí za starou.

Ještě štěstí, že ta důchodkyně Pohlová od vedle všechny ty internety a počítače nezakázala.

15 thoughts on “Práskni svého souseda na Obyvatelé.cz

 1. není všem dnům konec synáčku. však ono se ještě ukáže! … esli se zakáže, nebo nezakáže

 2. BRAVO MÁŇA😀 No tak… další mistrovskej kousek. Laco, nevíš jestli náhodou Máňa neuvažuje o blogu? Dal bych si ji mezi oblíbený čtivo.

  P.S. Fakt dobrý.

 3. paní Věrakdyž vidím, co vymýšlejí europoslanci, tak mám takové tušení, kam se paní Věra na stará kolena dostala…

 4. rozpakyJo, taky jsem na to koukal. Faktem je, že by se mi podobná věc šikla, ale…

  …anonymní firma moc důvěry nebudí. A pokud se z tohohle má stát důvěryhodnej nástroj pro správce, bylo by dobrý vědět že za tím nestojí partička šikovnejch vykradačů, kterejm tipař dělá do netu.

  …ovládání zprasený, nepřehlednej vstup, nejasný pravidla…

  … a ty ceny, co chtěj za upgrade – člověk neví, jestli má kroutit hlavou nebo se smát.

  IMHO projekt s obrovským potenciálem (napadaj mě stovky využití), ale to provedení ve mně budí spíš rozpaky. Škoda… takovýhle "vchodový vévé" by se mi docela hodilo…

 5. MŇAMKY OD MAŇKY[3] GTI, Máňa si s technikou nerozumí, ta je ráda, že si na Primě pustí Velmi křehký vztahy. A stejně furt jen krafe s ostatníma babkama před Jednotou. Tyhle články píše její starej, když zrovna teda není ve výčepu. I když poslední dobou chodí dost často do jedný starý garáže. Prej za ňákým Jardou a Bertoňákem nebo co. Možná s nima si pak založí společnej blog.

 6. asi tak[9]Pokud budu na webu používat třeba úschovnu, kam čas od času hodím fotku, nebo video z dovolený pro známý, může web provozovat třeba Yashimoto z Yakuza s.r.o.

  Pokud chci používat (rádobyprofesionální) službu k důležité komunikaci se sousedy a k výměně celé řady citlivých (a soukromých) informací, chci vědět co je to za firmu, kde sídlí a kteří lidé za tím stojí. Probojovat se přes rejstřík až k nějaké as, není zrovna známkou důvěryhodnosti.
  A zmiňovat se o sbastlené stránce clareo.cz (podobné stránky jsem dělal asi tak před patnácti lety v poznámkovém bloku) už vůbec nemá cenu…

  Jen pro pořádek: Já proti tém firmě nic nemám – naopak – ten nápad má obrovský potenciál. Jen mě mrzí, že projekty podobného typu jsou tak často "sbastleny" na koleně a zbytečně umírají mladé…

  [8]Za sousede.cz dík – podívám se na to…

 7. Pilnas si tu dělá reklamu 🙂No ještě aby se ti to nelíbilo když za tím stojíš ty:-)

  Trochu zoufalé chválit vlastní projekt !

 8. to fandafando, nezda se mi to zas az tak zoufale 🙂 neni to spatny a bude to vyborny, tak proc to nerict, ze jo … ty neveris tomu co delas?

 9. Firma na hovno, doposud jsem myslel, že neomezeně zadarmo je neomezeně nafurt.Vážení uživatelé,
  rádi bychom Vás informovali o změně, která dnešním dnem nastává na http://www.obyvatele.cz
  Končí provoz neomezené bezplatné verze. Nově je k dispozici bezplatná verze Mini s omezenou funkčností (diskuze, galerie, ankety, kalendář, dokumenty). Tyto funkce jsou nadále k dispozici v placené verzi Standard, kterou si můžete nyní objednat ve svém profilu.
  Vaše data, v nepřístupných funkcích zůstávají zachována, pouze nejsou viditelná. V případě přechodu na placenou verzi budou automaticky obnovena. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte.
  Jako poděkování za projevenou důvěru jsme pro Vás připravili speciální nabídku aktivaci neomezeného tarifu Standard na 1 rok za 1990 Kč vč. DPH (běžná cena tarifu Standard je 6000 Kč.)
  V případě zájmu o využití této nabídky nás prosím kontaktujte na tomto e-mailu.
  Věříme, že i nadále budete využívat služeb http://www.obyvatele.cz
  Tým Obyvatelé.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *