Veselé historky z technické podpory

Zajímá vás, na co jsou schopni se uživatelé zeptat?Z testu helpdesků tuzemských portálů mi zbylo dost materiálu, který by bylo škoda nechat ležet ladem. A to zvláště tehdy, jde-li o nejkurióznější hlášky z helpdesků tuzemských portálů.

 • Operátor: A jaké máte Windows? Zákazník: Tady to mám na ploše – Windows Media Player!
 • Nevím, zda máte na mne čas, ale jak mám zkontrolovat Outlook? Posílám Vám jej, ale nevím jak a zda je to něco platné. Ing.****** (jako příloha „Outlook Express.lnk“)
 • Máte na stránkách nějaký virus, objeví se hlava a všechno zmizí, hned jsem Vaše stránky zavřel, snad to bylo dost rychle. (flashová reklama jednoho z mobilních operátorů)
 • Vážení, žádám o laskavé sdělení kontaktu (i s mailem) na ředitelství internetu v ČR.
 • Můžu se vás zeptat, proč nám nejde tiskárna?
 • Jaké oblečení si mám obléct na golfový turnaj?
 • Dnes jsem zjistil, že mé heslo do schránky nefunguje, znamená to, že Centrum.cz diskriminuje homosexuály?

12 thoughts on “Veselé historky z technické podpory

 1. i operatori byvaji pekni blbousove .o)Sedela jsem v hospode a snazila se rozchodit bluetooth GPRS na svem zbrusu novem Macu. Mac OS X jsem videla prvne v zivote a protoze bez Googlu jsem jako bez rukou, nevedela jsem, jak na to. I zavolali jsme na technickou podporu T-mobile. Pote, co jsme slecne vysvetlili, jaky mame notebook, ze na nem bezi Mac OS 10.3, ze mame telefon ten a ten a ze potrebujeme rozchodit gprs, se nas zeptala, jakou mame verzi Windows. No nezabili byste ji?

 2. 🙁Toto je ta nejsmutnejsi vec co jsem za posledni rok cetl. Ach jo, cely den budu mit deprese.

 3. Trochu jinakZákazník si stěžoval, že mu odešla klávesnice. Vzal jsem tedy novou klávesnici a jel na servis. Oprava však byla jednoduchá: stiskl jsem NumLock…
  Známému zase volala jedna zákaznice, že se jí porouchal v počítači "ten držák na kávu" – po chvíli údivu a vysvětlování známý pochopil, že jí nevyjíždí dvířka od CD…
  Dobru noc!

 4. kofííííííTak s tím kafem je to už příliš silná káva i na Boba, co kafe nepije.. 🙂

 5. btwPro usera golfistu: Na golf se chodí v letních měsících, tričko s límečkem, kalhoty, příp. šortky pod kolena, nejlépe kostkované. A když už není teplo, sportovní bundu nekřiklavé barvy a kalhoty, nejlépe z manžestru. Na džíny a modré obzvláště, drahý pane zapomeňte.
  S láskou Váš drahý Tajgr Vůds

 6. Vlastní zkušenost…Z vlastní zkušenosti vím z firemních stránek, že se lidé ptají i na samé ptákoviny, ale takovéto dotazy nám (snad) teda nechodí…ale je to hezké…:o)

 7. FlashTomu chudákovi kterého vyplašilo flashové okno se ani nedivím.Toho vola co tuhle technologii vymyslel, ale hlavně ty blbce(viz seznam a pod.)kteří to cpou úplně všude bych nechal okamžitě zastřelit.Ježíši, jak byl net na konci 90-tých let krásný!Stránky statické,javu umělo máloco pokud vůbec,a respektovalo se že ne každý má připojení 1Mb a víc.

 8. FlashTomu chudákovi kterého vyplašilo flashové okno se ani nedivím.Toho vola co tuhle technologii vymyslel, ale hlavně ty blbce(viz seznam a pod.)kteří to cpou úplně všude bych nechal okamžitě zastřelit.Ježíši, jak byl net na konci 90-tých let krásný!Stránky statické,javu umělo máloco pokud vůbec,a respektovalo se že ne každý má připojení 1Mb a víc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *