Svědek a Roj znovu blogují

Návraty dvou blogerů


Blogy, které pravidelně sleduji, objevuji tempem nižším než jeden nový kousek za rok. Někdy před Vánocemi se u mnoha mých článků objevily komentáře čtenáře s nickem Svědek svědčící o stejném pohledu na mnoho témat (politika, technika, hudba, filmy). Navštívil jsem Svědkův blog, který mě svými texty též zaujal. Bohužel poslední z článků byl již několik měsíců starý a nic nenasvědčovalo tomu, že by se autor rozhodl v psaní pokračovat.

Smířil jsem se tedy s tím, že mi budou muset stačit jeho příspěvky na Twitteru. Jenže prakticky vzápětí Svědek naštěstí usoudil, že mu 140 znaků nestačí a začal znovu blogovat. I když se bohužel zdá, že jeho návrat způsobily především volné sváteční dny, neboť ve všedních lednových dnech blog znovu osiřel, ve čtečce již Svědkův blog zůstane.

Počátkem letošního roku začal znovu blogovat také starý známý Roj. Ani on se však, jak se zdá, již nevrátí v plné síle. Twitter a Facebook tak nadále pokračují v tichém zabíjení blogerů.

5 thoughts on “Svědek a Roj znovu blogují

  1. u Roje bych se nebál, několikrát se svěřil, že ho facebook děsí a nerozumí mu 🙂 a Na twitteru mu zase chybí komentáře 🙂

  2. SvědekU Svědka je to opravdu dobře, že se vrátil. Mám na jeho blog u sebe odkaz od té doby, co jsme se před pár lety osobně seznámili a jsem rád, že bude mít zase význam k němu chodit číst. Takových jen víc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *