Pulnoční

Kvalita je minulostí, budoucnost patří kvantitě


V jednom z dnešních vánočních telefonátu jsem se dočkal lehké výtky. Že prý v poslední době píši málo na blog. To je pravda. Ale od této chvíle bude vše jinak.

Dostal jsem totiž od Ježíška iPad, a tak odpadla jedna z překážek, proč textu zde je málo. Často jsem nenapsal nic jenom proto, že se mi nechtělo zapínat počítač. iPad se zapínat nemusí a navíc umožňuje psaní vleže. Úžasná věc.

Blog se tedy změní. Stane se produktem postelového psaní. Literárního dna mé články dosáhnou tehdy, až si iPad začnu brát i na záchod.

A protože jsou stále ještě Vánoce, nemohu se nepodělit o jednu z dnešních vánočních SMS, jejíž úroveň budiž metou, kam bych chtěl jednou dotáhnout svuj blog.

Oheň v krbu tiše praská,
v našich srdcích klid a láska.
Z oblohy se sype sníh,
vločky tančí v závějích.

Jo a upadat bude nejen obsah, ale také forma. Nevím totiž, jak se na iPadu píše u s kroužkem.

3 thoughts on “Pulnoční

 1. ůůůůůůůůůůůůůůůůůTady Ti píšu pár ůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
  abys měl do zásoby. Copyclip to umí ne? 🙂 Velký Ti nepíšu, neboť i já vím, že…

  Až ůůůůůůůůůů dojdou, napiš pošlu další. Nechci abys TY, MISTR, vysvětloval všem internetovým gramatikům poučovatelům, že na telefonech, iphonech a všelijakých ipodech se nejenže hůř píše, ale ještě hůř čte a tedy kontroluje.

  Ještě jednou hezké svátky tobě i všem okolo.

 2. DĚKUJůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů DĚKUJůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůTak teprve teď jsem objevil, jak na iPadu označit text do bloku. Stále jsem nevěděl, jak vybrat více než jedno slovo. A přitom je to tak jednoduché! No, vždyť vlastně Apple!

 3. ůůůůůůůůůůLaco, a co takhle po držet na virtuální klávesnici iPad "u" nějakou chvíli? Pak budeš moci napsat nejen u s kroužkem, ale taky u se zpáteční čárkou, obráceným háčkem nebo plochou čárkou:)
  M

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *