RunKeeper: Skvělá aplikace pro iPhone

S kočárkem nyní zábavněji


Ve sněhu s kočárem jezdím rád. Ovšem ve svém. Kočár pro Matýska pohon všech čtyř kol nemá, takže jízda po zasněžených cestách příliš zábavy nenabízí. Až teď. Stahuji do iPhonu z AppStoru aplikaci RunKeeper (do konce ledna je zdarma, obvyklá cena něco kolem osmi euro). Do sluchátek soundtrack z Tron Legacy, startuji aplikaci, nastavuji volbu Walking a vyrážím.

Každých pět minut se hudba ztlumí a ženský hlas oznámí čas trvání vycházky, průběžně ušlou vzdálenost a průměrný počet minut na kilometr. Místy zápasím s terénem, kočárek po zmrazkách kodrcá, ale Matyášek stále spí. Vím, že vydrží spát necelou hodinku, po půlhodině proto raději stáčím směr trasy k domovu. Těším se na oběd a také na to, jak si pohraji s naměřenými daty.

Jsem nadšen. Aplikace změří celkový čas vycházky a ušlou trasu. Dále nabídne dílčí čas každého z nachozených kilometrů a celkovou trasu zobrazí v Google Maps. To však stále není všechno. Na webu RunKeeper.com pod svým účtem najdu nejen kompletní data zobrazovaná již v telefonu (přenos na web probíhá automaticky), ale také ještě například průměrnou rychlost, graf převýšení trasy a mnoho dalších statistik.

Nádhera. Jen už teď nebude tak snadné se s kočárkem v létě zastavit na jedno točené.

Aplikace RunKeeper

4 thoughts on “RunKeeper: Skvělá aplikace pro iPhone

  1. To je dobrý, pokrok jde kupředu, ty mašiny začínají mít aplikaci na kdeco. Až tam bude nějaká na sex, nezapomeń se pochlubit, kámo:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *