Kronplatz 2012

Nejlepší film


Jedním z důvodů, proč sis pořídil MacBook, je snadný střih videa. Program iMovie, standardně dodávaný s počítači Apple, je skvělý. Co si dříve v Pinnacle na PC stříhal hodiny, máš na Macu hotové v řádech desítek minut. A s mnohem lepším výsledkem.

Jenže je potřeba jít dál. Zakoupil si profesionální software Final Cut Pro X. Už víš, jaké to je být Fellinim nebo Spielbergem. Už nestříháš domácí videa, ale tvoříš filmy. Snímek z letošní zimní dovolené v Dolomitech bude mít již brzy veřejnou premiéru.

Pro čtenáře svého blogu ses rozhodl uvolnit malou ochutnávku. Scénu, kde hraješ hlavní roli.

7 thoughts on “Kronplatz 2012

 1. LACO PŘED POLÁRNÍM KRUHEMTo je dobře, že si sebou měl něco na trudomyslnost! Tak dál… 🙂

 2. DOLOMITY SUPER STŘIHLaco, minulý týden jsem byl také na špagety, a když jsem míjel asi sté auto s ústeckou RZ, říkám si, aha, Ústí není Praha, mají prázdniny. Vzpomenul jsem na tebe, protože jsi jediný, koho z ústeckého kraje znám, a prý, kde je asi Lacovi letos konec, nevěda, že jsme na dovolené skoro spolu.

  Všimli jste si, že přesně s hranicemi Rakouska, byla ukončena také sněhová pokrývka ?

 3. SEVERNÍ ČECHY V SEVERNÍ ITÁLII[1] Tomíku, opravdu bude jednou průšvih, až zapomenu ve vlaku kameru.

  Hele, celé video sem dát nemohu. Jestli mi jako rozumíš. Ale ty víš, kde se plná verze promítá.

  [2] TNT, třeba Tě mám na svém videu!

  Ano, všiml jsem si. Ale čekal jsem to. Kvóty sněhu jsou totiž zmíněny v jedné z direktiv Evropského vesmírného sboru. Hned za tou, že bude-li důstojník přistižen, jak očichává sedlo rotopedu v dámské tělocvičně, bude propuštěn bez soudu.

 4. 😀 ROTOPEDOČICHAČLaco nemáš. Letos jsem carvingový oblouk vyladil a jsem pro kameru takřka nezachytitelný. Leda že bys mne zastihl u bombardina, ale to jsem po 5 kousku zase k nepoznání.

 5. LACO A RYCHLÝ ŠÍPYLaco, hlavně, když si nezapomněl vynásobit zásoby dvěma! Každopádně se už těším.

  TNT, ty oblouky jsme ladili prozměnu spolu. Byl jsem tak nadšenej z novejch kurvingovejch lyží, že jsem nemohl několik dní chodit 😉 Nechci Tě trumfovat, ale za mnou zůstávaly vytavený rejhy až na trávu!!!

 6. BRATRSTVO CARVINGOVÉ HRANYTomíku, Tvým pocitům a bolesti z pořádných lyží rozumím, sám to znám velice dobře.

  A nechci Tě trumfovat, ale když jsem přejížděl ty tvé rýhy, tak jsem se otočil a za mnou byly normálně zelené pruhy, široké jak fotbalové hřiště, a už se na nich pásly italské krávy !!!

 7. LYŽAŘSKÝ ELÁNTNT, hmmm, to koukám, že se budu muset ještě snažit, aby za mnou z těch krav sbírali fialovou čokoládu 😉

  Každopádně na to mám dost Eláááánu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *