Jak napsat sexy reklamní text

Může být žena dřevo?


Všichni tu víme, že ty nejlepší texty do automobilových katalogů napsal GTI. Málo se ale ví, že reklamní texty baví psát i dalšího z pravidelných čtenářů tohoto blogu. Zapojme nyní představivost a zkusme si tipnout, jaké zboží má pomoci prodat níže uvedený Tomíkův text:

Přestože nelze přehlédnout její inovativnost, ze které by člověk tušil potřebu dominovat, celá její osobnost je zaměřena skromně směrem k vám. Je maximálně otevřená a až maminkovsky milá – odpustí vám i ty nejhorší hříchy. Zároveň ale vyzývá k přemýšlení a poskytuje prostor k objevování netušených rozměrů ženy. Navíc je mimořádně sexy.

P.S. Google k nalezení odpovědi používají jen lidé bez fantazie

24 thoughts on “Jak napsat sexy reklamní text

 1. 1.NÁPOVĚDABUDE TO TŘEBA AŽ ZA 3/4 ROKU, ALE NĚKTEŘÍ TO BUDOU POTŘEBOVAT JEŠTĚ TEĎ!!!

 2. CHALOUPKA STRÝČKA TOMAJá bych to tipoval na robertka na solární baterky a unisex – i pro registrované.

  BRAVO TOMIK

 3. 2.NÁPOVĚDAKurňa chlapy,jste oba blízko. Ano, dá se při tom dosáhnout orgasmu a ještě se přemístíte! Vankelte, ale kdybych si měl k tomu vyvrcholení vybrat mezi TNTho a tvým návrhem, TNT by byla jistá volba. Navíc mi musíš dát za pravdu, že jeho volba je zároveň maminkovsky milejší 😉

 4. Vankelte, já Ti nevim. Pro někoho se to může zdát dokonce i jako výhodnej obchod. Vezmeš si ženu a po čase z ní máš tři.

  Osobně dávám přednost ženám do velikost xxxxl.

  PS: Doufám, že tento blog nečte Věra Bílá

 5. BÍLÝ BLOG[7] Jen vsuvka: Věra ne, jen Lucka. A samozřejmě Ivetka. Ta můj blog dokonce občas i píše.

  Mimochodem, "BÍLÁ" je další indicie.

 6. BLOG SE VSUVKOUTy vole Laco, nikomu nepleť hlavu tvejma vsuvkama.

  "Bílá" je správná indicie. Avšak jen dodávám, že z Věry prkno nikdy neuděláš!!!

 7. Za 3/4 roku? Takže v zimě? Nejdříve mě napadla motorka, ale ta tím pádem padá 😀

 8. TomikuDalší šanci už byste mi nedali, navíc jsem si byl jist správností své odpovědi, tak jsem si to ověřil a nestačím se divit, parádní popis.

  Našel jsem si i tu svou a názor testéra podepisuji … " Sedli jsme si, dělala přesně to, co jsem po ní chtěl "

  A ještě dotaz. Kdy se budou testovat lyže ?

 9. TNT VYHRÁVÁ MILIÓNTak tu máme vítěze! TNT tak vyhrává miliónové zážitky!!!

  Pro doplnění si dovoluji upozornit, že já nejsem autorem onoho milého maminkovského textu. Na to je tam málokrát "vole".

  Jinak moc rád pojedu jakékoliv lyže testovat, ačkoli mám pocit, že každá moje jízda je zároveň bojem o život 😉

  Jaké máš práskačky TNT? Já ty svoje v testech nenašel. Pořídil jsem si 82XTi Prubnul jsem je a fakt je miluju!!!Prvních pár dní to nebylo moc pohodlný, protože obvykle když něco miluju, tak s tím spím.

 10. SEXY SKI BLOGDěkuji miliónkrát.

  Škoda, žes to nepsal, docela Tvůj styl.

  Ten dotaz na test lyží jsem myslel tak, že dosud to vypadalo, podle popisu pocitů, spíše na test právě těch nafukovacích panen, a když jsem si našel své lyže, tak jsem začal pochybovat docela. 🙂

  Ty Elánky vypadají dobře. Já mám http://snow.cz…-speedwall-sl-2011 , ale loňský model. Máš pravdu, dnešní lyže jsou jiné a je až zarážející, jaký kus cesty ušly, vlastně ujely, ve vývoji za posledních pár let.

 11. Tajgr TNTTNT, dost dobrá volba! Doteď jsem sedlal Jiriho Volkla taky. Razil jsem pochopitelně heslo, že do bavorskýho auta patří bavorskej náklad. Poslední ve výběru byly ověřený tajgrsharky a..dyk víš.Jen touha po objevení něčeho nového mě svedla na cestu do Slovinska. Doufám, že GTI odpustí 😉

 12. PŘES SLOVINSKO DO NĚMECKATomiku, vyzkoušel jsem Tigershark z kolekce příštího roku 12/13 a byl jsem hodně spokojený. Je to po Racetigerech jejich nejlepší lyže.

  Až se budeš od Slovince vracet domů, do Němec, a Tigershark ti už bude málo, doporučuji Ti se vyhnout v Racetigerech těm jejich " odladěným " PSi modelům. Tvrdí, že to je kompromis v závodní lyži, ale mi už se zdála horší než Tigershark. Opět vycházím ze zkušeností s modely 12/13.

 13. T(OMBA) N(ENÍ) T(OMBA)Měl jsem za to, že Ricetigery jsou spíš speciálky na slalom. Já jsem šel po univerzálkách. Ty PSi jsem hodně zvažoval, ale nejsi sám, kdo je rozmlouval. Vypadly mezi prvníma, poněvadž je to takovej pesokočk.
  Nakonec ty elánky jsou spíš na obřák než vyloženě univerzálky, ale jak říkám, jsem tuze spokojenej. Akorát hold potřebuješ trochu víc místa 🙂

 14. LA BOMBAPřesně, jenom o to jde. Když Ti sednou, baví Tě to, celá posádka auta na tebe čeká do 16,30 a ty mlčky, jen s omluvným, blaženým úsměvem, klapeš v přezkáčích po parkovišti.

 15. RALYE APALUCHATNT, přesně jak říkáš 😉

  Vankelte, vždyť jsem to povídal – že jste blízko 😉

 16. PRO MILOVNÍKY RYCHLÝCH AUTJen tak mimochodem, Elanky navrhovalo Porsche design studio. Takže zase tak daleko z toho Německa nejsme 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *