Lístky na fotbalové Euro 2012

Pojedeme vyprovodit Řecko z Evropy


Byly to lístky, za které ti, co byli vylosováni, nezaplatili. Trvalo jen pár hodin, než se v první dubnové pondělí vyprodaly. Měl jsem kliku. Jenže štěstí přeje připraveným. Na Facebooku jsem ve skupině Česká fotbalová reprezentace, o startu prodeje jsem věděl mezi prvními. Od ledna mám registraci na webu UEFA a lístky jsem tak stačil objednat ještě před tím, než stránky po náporem zájemců zkolabovaly.

Nic jsem nevybíral. Jen jsem kliknul na tlačítko Buy. Jediné, co jsem si mohl zvolit, kterou platební kartou těch více než třista euro zaplatím. Byl jsem jako v transu. Objednal jsem lístky! Přišlo pár mailů. V angličtině, of course. Že prý jako díky za eura a We look forward to seeing you at Euro 2012. To si pište, že se také těším! Jenže uběhl měsíc a lístky stále nikde.

Měl jsem čas přemýšlet. Šlo vlastně o vstupenky, za které někdo nezaplatil. Aha, takže zbytky, o které nikdo nestál. Nikde také není psáno, že ty čtyři lístky budou vedle sebe. Trochu mě to znervózňovalo, i když mi Adam řekl, že pokud ho dovedeme na místo a po zápase si ho tam vyzvedneme, tak mu nebude vadit, když bude sedět sám.

V pátek odpoledne zavolal kurýr a za pár minut jsem v ruce držel obálku s logem šampionátu. Byl jsem napnutý jak před finálovým penaltovým rozstřelem. Ale dobře to dopadlo. Lístky jsou do dobrého sektoru a navíc na místa vedle sebe.

Merci, Michael.

Vstupenky na Euro

7 thoughts on “Lístky na fotbalové Euro 2012

 1. MICHAEL CALLINGLaco, připomíná mi to čekání na telefonát od prodejce auta. Víš, že už by to mělo přijít, pak na to zapomeneš a najednou prásk, je to tu. Zachovat dekorum, vnitřní exploze. Míšo, jsem připraven, ozvi se.

 2. PLATINOVÝ KALENDÁŘ[1] TNT, zápas s Polskem, na který se chystáš, se hraje o čtyři dny později, než náš zápas s Řeckem. Michael Platini to ví, protože má nad postelí kalendář a posílá podle něho vstupenky. Takže na úterý si nic neplánuj.

  Lehce posnídej, dopoledne si dej krátkou procházku. S obědem to nepřeháněj, dej si raději jen vývar. Na hodinku si zdřímni. Odpoledne znovu procházka, zhluboka dýchej. A pak to přijde. Pár minut před tím ti zavolají.

  Držím palce.

 3. MÍŠO DÍKLaco, udělal jsem všechno přesně jak jsi psal, ale Michael se mi neozval. Proplakal jsem dva dny, než mi došlo, že život není jen fotbal. Z hlavy jsem ho však vytěsnit nedokázal, a tak jsem žal zajídal.

  V pátek jsem posnídal francouzskou bagetu s pařížským salátem, k obědu dvojité francouzské brambory s dijonskou hořčicí, a když jsem se odpoledne u francouzské kávy zakusoval do pařížského dortu, tak se to stalo.

  Zazvonil telefon, na displeji neznámé číslo. Allóóó ? No a to už Míša, že prý jako kámo promiň, žes musel čekat tak dlouho a takové ty francouzské plky. Já že nic se neděje, úplně jsem na to zapomněl a tak dál. No a za 20 minut jsem si je prohlížel. Krásné kousky.

 4. ŘEK LACO[6] Češi mají černý sektor. Ale souhlas, Petře, dá se říci, že máme lístky prakticky do řeckého sektoru, protože jsme hned vedle. Radost z toho samozřejmě nemám, ale nemohl jsem si vybrat. Podle mých informací bude ale na stadionu minimálně jedenáct tisíc Čechů a velká část z nich si kupovala lístky přes portál UEFA a většinou prý vstupenky byly právě do modrého sektoru.

  Byli jsme na kvalifikačním zápase Česko-Skotsko v Praze v sektoru domácích fandů. A bylo tam více Skotů než Čechů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *