Silvestrovské SMS

Soutěž o pozvánku do GigaCentraO svůj názor na vánoční přání jsem se již podělil. Díky tomu, že mnoho lidí má nyní dovolenou, je hlavní vlna e-mailových přání za námi. O to větší nápor zažijí o Silvestru mobilní sítě.

Během Štědrého dne bylo odesláno celkem 20,7 52,2 milionu SMS. Zkuste odhadnout, kolik jich bude během posledního dne roku. Kdo se svým tipem nejvíce přiblíží skutečnosti, získá ode mě pozvánku k testování GigaCentra.

Už se těším na „osobní“ SMS zprávy typu: Přeji tobě (Vám) šťastný nový rok.

22 thoughts on “Silvestrovské SMS

 1. ne 20,7 ale 55Chtěl bych jen upozornit, že 20.7 mil. jich bylo odesláno jen u T-mobile! Celkem jich bylo asi 55 mil.

  Tipem na Silvestra myslíte tedy T-mobile nebo všechny ?

 2. To je hukot55 milionu, to je, pokud si jeste dobre pamatuju pocet mobilnich tel. cisel v CR, nejakych 6 SMS na jednoho kazdeho. Lidi se asi vazne zvencli. Jeste ze uz mobil zase nemam – jak jsem rad, ze me ta mobilmanie miji obloukem :-).
  A jeste muj tip (vlastne dva tipy):
  – T-Mobile: 34 mil.
  – vsichni operatori: 91 mil.

 3. Oprava a upřesněníAch jo, takhle to dopadá, když si člověk vzpomene na kurzy rychločtení. Omlouvám se za nepřesný údaj, již jsem v textu opravil počet odeslaných zpráv v síti T-Mobilu na počet zpráv odeslaných v sítích VŠECH tuzemských mobilních operátorů.

  Zajímají mě tipy na celkový počet odeslaných zpráv během Silvestra.

 4. Mo(u)dří už vědíMilý =M=, pravidelní čtenáři mého blogu jistě vědí jak to s pozvánkami je. A mezi námi, někteří testeři již pozvánky mají 😉

 5. Já myslím, že jich bude míň jakna Štědrý den, jednak určitě některým štědrovečerním maniakům došly kredity a druhak o Silvestru se to před půlnocí všechno nestihne.
  Tipuju 48 888 😉

 6. TipNarozíl od Petra,-y Bob věří, že závisláci si nechali část kreditu na konec roku, aby nezůstali "mimo hru" a proto si dovoluje tipnout celkový počet sms na drzých 100 Mega a dva kusy. 😉 Laicky psáno 100 000 002 sms. Tak doufám, že nebudu zklamán. :-)))

 7. Hmm, hmm, hmm, nic o pozvánkách nevím. Asi máš nějaké protekční. Podle mého názoru ta aplikace teď je v takovém stavu, že by do ní NetCentrum raději moc lidí pouštět nemělo. Hlavně mi vadí pomalý vývoj. Upozorním na nějakou chybu a ona tam za dva týdny stále je. 🙁

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *