Doména snů

Zdál se mi sen. Jeden kamarád mi v tom snu vyprávěl, že provozuje domov důchodců. Je to prý dobrý byznys, ale zatím marně hledá pro internetové stránky domova nějakou vhodnou adresu. Chtěl jsem být vtipný, tak jsem mu poradil doménu Kamsnimi.cz.

Hned po probuzení jsem si vzal k ruce tablet, zadal do prohlížeče název domény a natěšeně čekal, co se objeví. Nic. Stránka nenalezena. Doména je tedy volná! Okamžitě jsem si kromě Kamsnimi.cz zaregistroval i hovorovou formu Kamsnima.cz.

Hned mě totiž napadlo několik možností, jak tuto doménu využít. Stránky agentury na hlídání dětí, portál s informacemi, kam poslat děti na studia, web s radami, do čeho investovat peníze, předvolební agitka kam s volebními lístky, nebo internetový adresář psích útulků.

O webu domova důchodců si nechám raději dál jenom zdát.

20 thoughts on “Doména snů

 1. DOMÉNA SNŮ – LACO CÉZET

  Využiju tý chvilky, že už tu jsme jen my dva…a zahrajeme si na dementní h(H)rabaly…prostě ze sebe teď vy(b)leju co se mi honí hlavou.

  Hele ty vole, to musí vidět každej jouda, že čistej sarkasmus a ani ironie s tímhle světem nic neudělá. Ty vole jde o téma. Rozuměj: káry, ženský (klidně víc naráz), nějaký ty technický krávovinky (kromě eplu)…vole to je to, co táhne tenhle svět. Na politiku zapomeň! Ty tu potřebuješ zkrátka nějakýho toho proudžekt, ááá néébo, píár manažera, kterej Ti to tady dá trochu do kupy. Žádný rodinný videa (tím leda nasereš 50% rozvedený populace) nebo nedej bože něco o sportu (to nasereš ten 50% zbytek otylý populace). Podívej třeba na toho Libora Žežulků. Ten se na to nemohl na tom autocézet dívat, koupil si za dvě kila ročně svojí doménu a jak mu to tam frčí! Tam hledej návod!….

  Hele nebo ten GTI, to je teprve třída. Né fakt! My dva, když si píšem, dyk je to, jako když si píšou dva puberťáci. Ten tu nad tim, teda hlavně nad námi, prostě definitivně zlomil hůl. Je mu je fuk, nechápe, že prostě drhneš hubou vo zem, abys všechno stihl. On chce prostě něco, čemu chce jako poslední chlap na týhle kouli zeměkouli věřit. Si to tu řekněme…kolik hodin…né kolik dní! už jsme strávili nad tím, kdy jsme o GTim mluvili (bez ironie a ve vší vážnosti – a to nemáme VPN zdarma!) A víš ty co bylo na těch hovorech vždycky zajímavý? No to, jak jsme ho vždycky respektovali a při tom se ho vlastně báli vědomi si své vlastní nevědomosti. Laco nebudu Ti lhát. Dyk já bych se bál dívat se mu při živým rozhovoru do očí. A pak …Normálně těch snů o GTim jsem měl už víc, než těch, který bych napočítal, že končili polucí….To je divný ne? Scházíme se tu trvale já nevim, ve třech, pěti , šesti….6 nebo 7 let a při tom by stačilo tak málo…

  Jednou zajít společně na pivo.

  • BLOGERSKÉ PIVO

   Zajímavá úvaha. Hned ten začátek. Doména snů: Laco.cz. To je přesný, kámo. Tady se ještě shodnem.

   Co tam máme dál? Témata. Jo, to je věčný téma. O čem psát. Jaká témata volit. Jak web vyprofilovat. Jaká je cílovka. Hele, na tohle seru. Tady neplatí ono ivánkovské, že já ten blog nedělám pro sebe. Dělám. Teď už jo.

   Dříve jsem se tím zabýval. Pro koho budu psát. O čem napíšu. Jak často. Jakým stylem. Bylo to jak v životě. Řešil jsem podobné věci. S kým si budu povídat. O čem. Jak často. Jakým stylem. Hele, na tohle seru. Na blogu i v životě.

   Pokud se se mnou chce někdo sejít, tak si mě najde. Pokud někoho zajímá co píšu, tak si mě najde. Pokud nesportovce nezajímá mé povídání o běhání, ať si odsedne. Pokud vlky samotáře nezajímají má rodinná videa, ať si je nepouští.

   Já ten blog opravdu dělám pro sebe. Baví mě to. Pro radost z tvoření. Pro radost z povedeného textu nebo zdařilého videa.

   Samostatnou kapitolou jsou komentáře. Chodí mi sem zhruba padesát až sto pravidelných čtenářů. Slušné číslo. Do jedné hospody bychom se těžko vešli. Ale komentovat mé články se odváží jen sedm statečných.

   Pravidelných diskutérů si vážím. Jsem ochotný připustit, že blog píšu i kvůli nim. Ale na volbu témat a stylu prezentace to vliv nemá a mít nebude. To říkám i s tím rizikem, že bych tu jednou mohl zůstat sám.

   A GTI? Ano, je to výjimečná persóna. Jako diskutér a s vysokou pravděpodobností i jako člověk. Mnoho lidí už mi řeklo, že na tento blog chodí z velké části i kvůli jeho komentářům. Na druhou stranu sem zase kvůli GTImu pár lidí chodit přestalo.

   Jsem rád, že sem chodí a komentuje. Stejně tak bych se s ním někdy rád sešel osobně. Ale na volbu témat a stylu mé prezentace by to setkání vliv nemělo. To říkám i s tím rizikem, že bych u stolu mohl zůstat sám.

   • Laco, jsem rád, že to tu děláš právě takhle! Jestli to děláš jen pro sebe, tak Tě zklamu. Mě to tvoje domácí žvýkání bere a budu Ti sem chodit 😉

 2. VYSNĚNÝ BLOG

  Laco, ten byznys ve snu je druhořadý. Tady Ti podvědomí naznačuje něco, o směru tvého budoucího ubírání se. Péče o seniory, naplnění podstaty, nalezení sebe sama.

  Kamarád mi závidí mé sny. Má důvod. Jeho vždycky někdo střelí do zad a on pomalu umírá. Já potkávám exotické kamarádky, které se mne ptají, co by pro mne mohly udělat, a když už to dělají, tak jestli to dělají dobře a tak.

  Tomíku, já už mám pivo s Lacem domluvené. Červen 2016, Champs-Élysées, děti sebou. Klidně se přidej, pak jdeme na fotbal.

 3. TNT, děkuji rádi se zúčastníme! Každopádně to ještě nemám napsaný. Celej den jsem scháněl kalendář pro rok 2016 a už nejsou 😉

  Dát zaráz fotbal, pivo a sraz nadcházející hvězdný pěchoty je možný téměř kdykoliv ještě podle kalendáře, kterej je nebo bude brzy k dostání.

  • KONEC BLOGA

   Tomíku, 2016? Letos nebudou už ani kalendáře pro rok 2013. Není divu, vždyť už loni byl problém sehnat kalendář, který by nekončil 20. prosincem.

 4. Na co 2013? Místo lístků na fotbal si zajistěte lístky do hvězdné flotily Aštara Šerana. 20. 12. odlétáme na jinou kuličku. Óóóómmmmm. 🙂

 5. Aha…vypadá to, že jsme přešli na vážná témata…senioři, byznys, ukončený kalendář, fotbal a přelety. Ze všeho mne zaujalo jen to pivo v Paříži…berete i ženský? 🙂

  • DŘEVĚNÁ PAŘÍŽ

   Jeanne, sama dobře víš, že kopačky bez ženy dlouho nevydrží. Takže ano, bereme. I když… Teď mě napadá… Není to v případě Paříže nošení dříví do lesa?

   • O kopačkách toho až tak moc nevím, dostala jsem jen „kopačky“ od mužkých a vydržet se to nakonec dalo. Ale dovolím si se za všechny české ženy ohradit…..není to nošení dříví do lesa. Je všeobecně známo, že naše ženy patří mezi nejhezčí na světě a kdejaký Frantík by se mlsně otočil. Tvou připomínku tedy považuji za celkem dobré alibi, proč někteří své ženy nechávají raději doma.

  • Tak určitě, Jeanne. Máme volno na pozicích bubeník, hecíř a roztleskávač. Můžeš si vybrat 😉

   • Velice děkuji. Jestli si tedy mohu vybrat, buben nee….ten bych vynechala. Ale hecovat…to by mi šlo. A pokud nemusím mít minisukni, budu klidně i roztleskávat.

 6. Laco, a co jednotné číslo? Tipuju, že většina lidí se chce zbavit spíš posledních z předků nebo prvních z potomků… U dalších už ví.

  • ZOUFALÍ MANŽELÉ

   Martine, dobrá úvaha. Také jsem tak uvažoval, ale záhy jsem zjistil, že doména Kamsnim.cz je již registrována. Ale teď jsem si všiml, že je ještě volná doména Kamsni.cz. Možná by na této adrese mohl vzniknout rozcestník pro pány nespokojené se svými manželkami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *