Lego příběh

Jsi normální tucťák. Žiješ svůj život a jsi spokojenej. Naprosto a bezvýhradně. Protože na každou situaci ve tvým životě existuje návod. Jasně, přesně ten návod, kterej je přibalenej ke každý stavebnici Lego. Žiješ přeci svůj Lego příběh.

Pak ale do tvýho života vstoupí osudová žena. Myslí si o tobě, že jsi vyvolený. Na tuhle situaci už ale návod nemáš, takže musíš improvizovat. Zpočátku se ti to nedaří, ale svůj boj s Matrixem z pestrobarevných kostiček zvládneš. Stačí uvěřit.

Takhle napsaný to zní banálně, svět zná podobných příběhů miliony. Ale tenhle Lego příběh je jedinečný. Do kina na ten film rozhodně nechoď sám. Potřebuješ parťáka, který ti bude dávat zpátky čelist pokaždé, když ti spadne ke kolenům.

Do kina běž co nejdřív. Než ti někdo vykecá, co se stane asi patnáct minut před koncem filmu. Byla by škoda připravit se o ten moment překvapení. Většina příběhů na světě je skutečně banálních, ale tenhle budeš milovat „na věky věků“.

One thought on “Lego příběh

  1. Tak sem si to po týdnu, co to tu máš pověšeno, dnes pustil a říkám sákryš, 3x sákryš. Ty dialogy, aby udrželi rodiče v kině, nejsou vůbec špatné. Já jedu posledních 20 let na Cow and Chicken, mrkni na to, většinu postav mluví jeden a tentýž borec, např. Red Guy je fantastický.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *