Obchodník s krásou

Je to již čtvrt roku, co ses zamiloval. Byla to láska na první pohled. Jak jen jí to na fotkách slušelo. A ty slibované vlastnosti! To je ona. Konečně. Nemohl ses dočkat, až se setkáte naživo. Až ji budeš držet v ruce. Jen málo jsi ale tušil, jak moc se budeš muset obrnit trpělivostí.

Čekání sis zkrátil tím, že ses tady s námi o to těšení podělil. To bylo před dvěma měsíci, v polovině května. Tehdy jsi ještě žil v naivní představě, že se shledáte již brzy. Její příjezd do Čech byl přeci ohlášen na konec aktuálního měsíce.

Jenže co čtrnáct dní se termín stále oddaloval. Není divu. Taková si zaslouží, abys na ní čekal. Celou tu dobu jsi byl v kontaktu s člověkem, který má s takovými jako je ona velké zkušenosti. Ostatně není divu, zabývá se tím řadu let. Patří mezi nejlepší v oboru. Jako ty. Jako ona.

Dnes konečně dorazila. Ve skutečnosti je ještě krásnější než na fotkách. Je přímo nádherná. Máš ji jako jeden z prvních v této zemi. Velké díky posíláš panu Jelínkovi z obchodu Digikamery.cz. Je to skvělý obchodník. Dokázal něco, o čem se může velkým obchodním domům jen zdát.

Palec nahoru do Brna.

2 thoughts on “Obchodník s krásou

    • Kamera je parádní. Exkluzivní kousek. Doslova. Zatím ji nikde neprodávají, Mall.cz, Alza.cz, Megapixel.cz, tam všude pláčí, nemají k dispozici jediný kousek. Proto ještě jednou palec nahoru pro p. Jelínka do Brna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *