Pirátský CrossFit

Trávíš teď nějaký čas s extraligovými Piráty. Jezdíš s nimi na kole, vybíháš na lesní cesty. Ale silový a kondiční trénink CrossFit jsi raději jenom fotil.

23 thoughts on “Pirátský CrossFit

 1. Bejku Laco, nemohu neocenit kvalitu fotografií. Je vidět, že prostě máš talent chlape!

  Jinak nechápu, co se tam jako povalujou. Tohle jsem tahal za mlada na brku 😉

  • Jo, Tomíku, také jako fotograf jsem dobrej. Když uvážíš, že jsem ty obrázky dělal stařičkou Nokií 5110, která navíc foťák ani nemá…

   A k hokejistům a jejich výkonům. Mám obavy o jejich fyzičku. Ta fotka jak leží vyčerpáni po sprintu na 50 metrů (a to doběhli pouze dva!) je totiž jen vrcholek ledovce.

   Až bude venku video z jejich přípravy, budeme vyděšeni ještě více. Vždyť já jim stačil jak na kole, tak v bězích do kopce a to jsem měl v jedné ruce kameru a ve druhé sadu náhradních akumulátorů.

 2. OTEVŘENÝ DOPIS PIRÁTŮM CHOMUTOV

  Bozi, je třeba rozlišovat inteligentní humor od pleva. Důsledně rozlišovat pomoc od újmy. Laco udělal pro Chomutovský hokej víc, než několik kotlů místních primitivů. Dal Chomutovskému týmu naději, když byla ztracena, lidskou tvář, rozměr, kde hokej byl přijatelný pro celé rodiny. Ukázal, že fandit se dá se slušností, pokud je člověk dostatečně inteligentní. Že těžkost práce lze brát s lehkostí, když je kořeněná humorem. Nejen já jsem mu byl za jeho nasazení vděčný. Ostatně tento blog je toho v čase nesporným důkazem…

  Proto musím vyjádřit čisté zděšení a absolutní frustraci z Vašeho momentálního počínání, kdy po něm žádáte, právě po něm, jakoukoliv satisfakci za Výše uvedené zveřejnění. Tohle jste hoši naprosto nezvládli! Jako fanoušek vyzývám toho, kdo celou tuto nesmyslnou kauzu ve vedení klubu způsobil, aby se bez odkladu vzdal svého místa v týmu Chomutovských Pirátů a zároveň se Lacovi omluvil. Klub tím totiž významně poškodil z hlediska jeho budoucnosti a to jednak po stránce marketingové a pak především po stránce morální.

  S  úctou a pozdravem, Tomik

  • Tomíku, díky za podporu. Velmi hezky a trefně napsáno, ale předbíháš. Ještě se k tématu zde na blogu vrátím.

   • Promiň Laco, tohle jsem ze sebe prostě musel dostat za čerstva….Nemůžu se na to dívat.

     • Pavle, dnes jsem měl schůzku s trenéry, kde jsem jim sdělil svůj postoj k věci. Ač jsem byl panem Čelanským varován, že kluci jsou naštvaní, vyžádal jsem si odpoledne slyšení u hráčů.

      Vyslechli mě, a když jsem chtěl znát jejich pohled na celou kauzu, všichni mlčeli, nikdo se neozval, nikdo mi do očí neřekl, co si o tom myslí.

      • Laco,mmůžeš mi prosimrříct jak sicchtěl znát jejich nazor?AAkorát jsi jimtamneněco vyprávěla byla tamnejaka ototázka? Jedinejkdo se zeptalbyltrener jestli chtchtějí vidětttvoje video.Ahrahráčirřekli že o to nemajzzájem. Takže se tu obhajujtak jjedině před Tomikem

       • Oceňuji, že zde diskutuje někdo z týmu, jen mě mrzí, že tak nečiní pod svým skutečným jménem, ale asi rozumím důvodům, proč chce být v anonymitě.

        Ano, vyprávěl jsem „něco“ hráčům. Třeba to, jak mě mrzí, že ač jsem hráče během sezóny v diskusi na pirátských stránkách pod svým jménem bránil před urážkami anonymních diskutérů, že ač jsem hráče nadstandardně podporoval v závěru sezóny pořádáním dvou zásadních fanouškovských akcí, že ač jsem hráčům na začátku nové sezóny věnoval desítky hodin svého volného času, abych je mohl prezentovat ve videu, které v extralize nemá obdoby, tak kvůli jednomu nepochopenému vtipu před nimi stojím na lavici obžalovaných jako nejhorší fanouškovský vyvrhel.

        A právě k tomu jsem chtěl, aby se mi vyjádřili. K tomu dostali prostor. Mohli mě alespoň, když už nic jiného, poslat do prdele, ale všichni mlčeli.

        A když už jsi u toho byl, tak interpretuj prosím skutečnost přesně. Když do ticha vstoupil trenér s otázkou „Chcete vůbec vidět to video?“, ozval se pouze jeden hráč s odpovědí „ani ne“.

        Nemyslím si, že by hráče to video nezajímalo. Odpovídající reakce hráčů ve včerejším odpoledni by byla: „Ukaž nám to video a příště se kurva Laco na podobný fóry vyser“. To bych bral.

     • Pavle, všiml jsem si, že s chápáním i asociacemi máte u Vás trochu problémy. Možná by to stálo zařadit do Crossfit programu. O mě tu jde až v poslední řadě.

      • Jo Tomiku, oni lidi, které neodkojil Cimrman, Svěrák, Smoljak, Šimek, Grosman a jim podobní, text, ve kterém není 12 smajlů a 30 srdíček a je nedej bože nadsázka a ironie prostě nepochopí. Nezlob se za to na ně. Neměli prostě plnotučné mléko.

      • Presne jak jsi rekl, o tebe jde mozna az na poslednimmoste a asibych reklze anito posledninenispravny slovo

       • Prosím Tě, hlavně se tu nesnaž filozovat. A tyhle prázdný gesta si zkoušej jinde. Jedinej z Vás nebyl schopnej říct cokoliv a teď tu budeš s napumpovanejma svalama rozumovat.

 3. TNT, jejich svět nedokážeme změnit, ačkoli jsme jim přístupnější řádově víc, než oni nám. Ale jinak si uhodil hřebíček na hlavičku. Celý spor je o zdejších prvních dvou příspěvcích. Jak smutné. Nechme je stranou.

  My se skutečně bavme. Neboť vědomi toho, že tíha světa neleží výhradně na našich bedrech, dokážeme řešit věci s nadhledem:

  http://sigrosada.webnode.cz/news/povidky-simka-a-grossmanna-kompletni-/

  😉

  • První dva příspěvky říkáš.

   Kurva chlapi vole, hokejky, vždyť vy jste na tom jako my vole, čutálisti, z nás si nikdo prdel vole robit nebude ne ?

   Chlapi, jednou hokejka, vždycky hokejka !

   Jednou šulda, co se honí za merunou, vždycky šulda co se honí za merunou !

   Kapiš to ? Život je tam venku. To, že si hrajem fotbal, hokej, šipky vole, na to sere pes.

   • TNT, chlapci potřebují sami na sebe návod k použití. Proto jsou jen tak dobří, jak jejich trenér. To si přiznejme není z globálního měřítka nic moc. Ačkoli se Laco snažil o diskuzi a právě trenér ho před nimi varoval (skoro to vypadalo, že jde Laco krmit lvy holýma rukama), tak tam nakonec před ním stáli jako vysraný školáčci. Ani jeden se nenašel, aby dokázal srozumitelně vysvětlit svůj pohled na věc. Z toho usuzuji, že je to na ně příliš příliš složité….a ty znovu zkusíš takovejhle příspěvek 🙁

    Jisté je, že oni ani teď netuší, že už se tímto jejich směšným postojem baví půlka Prahy. Dívej proč ne? Máme vtipy o blondýnách, policajtech, Chuckovi Norrisovi, tak proč ne o sportovcích 😉

  • Tohle je tu zatím nejlepší odpověď Vankelte 😉
   Všechno ostatní je totiž zbytečný.

 4. Co to toto? Nestačím se divit. Některým borcům stouplo tak ego do hlavy, že nerozumí humoru?
  No, Laco, já ti říkala, že tvůj humor je specifický a ne každý ho ocení, ale že tě budou soudit ti, za které ses bil….smutné.

  • Jeanne, výstižné.

   Možná než video z letní pirátské přípravy bych měl natočit film Jak fanoušci přicházejí o iluze a následné pokračování s názvem Jak Piráti přicházejí o fanoušky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *