Volby 2017

Víš, kámo, z výsledků voleb můžeme mít radost. Jen škoda, že ne všichni voliči ANO, SPD a KSČM využili možnost vložit do obálky všechny tři volební lístky zároveň a získat tak dva hlasy navíc. I přesto jsou však letošní volby velkým vítězstvím Vysoké školy života nad jakoukoliv jinou vysokou školou.

Hele, brácho, z výsledků voleb můžeme mít radost. Komunisté mají nejhorší výsledek od výstřelu z Aurory, Realistům k jejich realisticky odhadovanému zisku 20 % chybělo jen 19 %, Piráti poslali do háje zeleného Zelené a Topka na poslední chvíli dokázala, že jsem po letech konečně volil stranu, která se dostala do parlamentu.

Žijeme v krásné době.

2 thoughts on “Volby 2017

  1. Laco vole, kooooonecne!!!ANO!!!ANO!!!ANO!!!Akorat jsem dokoukal dalsi dil Piratu z Karibiku.Co ti mam povidat. Bezi to vode dvou a cumim do toho z votevrenou hubou jak husa do flasky. Hlavnim hrdinou je nakej japonec a prej se to natacelo u nas na Lipne. A hele pocem jeste…prej tenhle dil konci az za ctyry roky. A pak planujou hned dalsi dily. To nevim jak dam, pac hned vod zacatku furt bleju…

  2. Laco, kamaráde, můžeš psát? Celý svět jede na čtyřletý cyklus ( volby, olympiáda… ), jen Tobě stačily roky tři, než jsi napsal další čtení.

    K volbám jen tolik, že se mi to nějak nezdá, Japonec a nemá náramek…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *