Festival Mezi ploty 2006 se vydařil

Hlavní dík patří počasíLoni bylo Mezi ploty pořádně horko. Minimálně 35 stupňů. Letos nám počasí přálo mnohem více. Stálá hrozba přívalových dešťů asi vyděsila mnoho přespolních, a tak se na pivo nestály fronty a ještě i na Priessnitz (hvězdy podvečera bejby!) se mohlo sedět relativně blízko od pódia. Nebyla ani zima, takže Laura se svými tygry se zbytečně snažila hodinu po poledni rozehřát diváky. Buty hráli ještě více potichu než ostatní, takže jsem z jejich po pěti letech konečně vydávané nové desky nezaznamenal zhola nic. Lenka Dusilová naopak ze svého novinkového alba snad zahrála úplně vše, ale jistý si tím nejsem, protože jsem celé její vystoupení prokecal se svým bývalým kolegou, u něhož jsem se vůbec nedivil, že jsem ho potkal právě v blázinci.

A můj oblíbenec Gipsy? Trochu mě zklamal tím, že ze své výtečné desky Rýmy a blues nezazpíval jedinou věc. I když připouštím, že by v pohodovém slunečním odpoledni, ve velkém prostoru a v přítomnosti mnoha nic netušících maminek s kočárky a malými dětmi, by věty jako například Vojedu ti prdel a postříkám ksicht vyzněly poněkud rozpačitě.

0 thoughts on “Festival Mezi ploty 2006 se vydařil

  1. to MACICH a RICHI…. tak jste neměli plačkat na netu a mohli v klidu jít na dnešní odpolední program. Počasí se totiž zdařilo.

  2. to LACO… příště si sední do první řady, vezmi si MP3 přehrávač (skladbičky z tvé oblíbené Rýmy …) a přes poklopec si přehoď deku.

  3. to SUNíčkoTak co děláš teď na netu? Proč nejsi v Divadle Archa, kde má Glen Hansard a Markéta Irglová dnes večer koncert?

  4. Zdarec Laco!….tak tu zase po dlouhý době máme svěží vánek. Zdraví Tě Míra Topolánek :)) PS: Že jsi mne potkal mezi ploty nebylo čistě náhodou: Občas zajdu na terapyji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *