Garanční prohlídka

Jak moc věříte svému servisu?Byl jsem dnes se svým autem na garanční prohlídce po dvouletém provozu.

Takže to máme jednu servisní prohlídku, výměnu oleje, dolití kapaliny do ostřikovačů a pán si ještě přál výměnu stíracích lišt stěračů. Tak. Ještě nějaké přání? Ne? V tom případě dostanu 3.164 Kč, pravil pán v autoservisu a mně nezbývalo než zaplatit.

Jsem od přírody důvěřivý člověk, a tak si nelámu hlavu tím, co se děje s mým autem v servisu celý den, když prakticky jedinou viditelnou změnou je, že vůz je umytý.

7 thoughts on “Garanční prohlídka

  1. Bohužel....je to tak a pokud chceš, aby auto bylo v záruce, nezbývá než zaplatit a držet hubu. Jakmile se jednou opovážíš něco udělat jinde než v autorizovaném servisu, který si vlastně za nic naúčtuje tisíce, už máš velký problém s uplatňováním případné záruky na něco úplně jiného :/ Doporučuji po vypršení pelášit rychle pryč a chodit tam, kde si nechají zaplatit opravdu jen to, co udělají a je to prokazatelné.

  2. Autorizovaný servisTo auto už není v záruce. Když jsme si ho před dvěma lety kupovali, platila ještě jen roční záruční lhůta. Garanční prohlídka ale prodlouží záruku mobility o další rok a taky to doufám jednou při pohledu do servisní knížky udělá na případného kupce dobrý dojem.

    Navíc bych polemizoval s tím, že jinde než v autorizovaném servisu si nechají zaplatit jen to, co udělají. Abych si to mohl myslet, musel bych mít v tom servisu hodně dobrýho známýho, kterému bych mohl důvěřovat. Takhle nezbývá než věřit škodováckému servisu…

  3. Re: Autorizovaná servisNebo také mít známého automechanika, kterého vezmu sebou, ale občas prostě není 🙁

  4. Tip na servisLado, jestli chces tip na docela dobry servis, muzu ho poskytnout. Zas tak daleko od Chomutova neni, je to v Lubenci. Za hodinu si uctuji asi 200-300 korun a jsem s nimi spokojen, auto vzdy cele prohlidnou a deleji opravdu jen to, na cem se domluvime, coz radne zdokumentuji.

  5. GarančkaTo nebylo brzo. Loni jsem tam byl tuším 19. 4. a navíc mi blikala pozvánka do servisu na palubní desce…

  6. Garančka suzukiV pátek jsem byl na garančce, v sobotu jsem jel 60 km na návštěvu. Od tud jse odjeli po “ hození jiskry, ro samé se opakovalo ještě několikrát. Nakonec jsme museli koupit novou baterii / po 9 měs. provozu/, navíc jsem zažil trapné scény v autor. servisu o záruce 6 měs, potom 12 měs. // v manualu/. Příští auto bude pouze ojeté!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *