Železniční muzeum Chomutov

Depo historických vozidel po třech letech otevřeno


Lokomotivní depo Chomutov

Ostatní fotky v mé fotogalerii na Facebooku.

7 thoughts on “Železniční muzeum Chomutov

 1. facebooky…[1]fotogalerie je na facebooku a pokud tam nemáš účet, neuvidíš nic…

  2Laco: V příštím chipu bude článek i pro tebe: "Zlo jménem facebook aneb KGB by záviděla…"

  😛

 2. BULVÁR NA TŘI[3] Ach jo. Petře, každý článek o Facebooku v seriózně se tvářícím médiu musí být kontroverzní. A bývá dobrým zvykem vykreslit FB přímo jako zlo. Obávám se, že článek v příštím Chipu nebude jiný a stejně jako podobné texty bude velmi zavádějící.

  FB (stejně jako Google, Microsoft, Apple nebo Volkswagen) není zlo, jsou jen hloupí uživatelé. Pokud si někdo neuvědomí, že jeho status či fotografii může vidět kdokoliv a kdykoliv i v daleké budoucnosti (viz případ mladého komunistického poslance, který se v nějaké sociální síti chlubil velikostí svého srpu a kladiva), dobře mu tak.

  Sám FB používám a vyhovuje mi. Z mnoha důvodů.

 3. bulváry…Ano, k bulváru sklouzávaj všichni, to je logickej trend. S obsahem článku to ale nebude mít ani zbla společného…

  Komunismus "používalo" spousta lidí a hodně z nich i vyhovoval. Z mnoha důvodů…

  Co mi to jen připomíná? 😛
  Statement of Rights and Responsibilities
  [For content that is covered by intellectual property rights, like photos and videos ("IP content"), you specifically give us the following permission, subject to your privacy and application settings: you grant us a non-exclusive, transferable, sub-licensable, royalty-free, worldwide license to use any IP content that you post on or in connection with Facebook ("IP License").

 4. SVOBODNÝ V TOTALITĚ[5] Chudáci miliony uživatelů FB. S čím to proboha souhlasili! Škoda, že si jen zlomek z nich přečte ten článek…

  Ne, Petře, vážně, já tyhle akademický úvahy neřeším. FB mi vyhovuje. Je to zábava a efektivní způsob, jak vést komunikaci třeba ve skupině trenérů a rodičů našich fotbalových svěřenců. Prostřednictvím FB tak svoláváme na různé akce, informujeme o turnajích a sdílíme fotky a zážitky z proběhlých setkání. FB tak přidává reálnému životu další rozměr.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *