Laco žijící, tvořící

Periody mezi novými články se prodlužují. Neznamená to však, že bys neměl o čem psát. Naopak. Tvůj život je čím dál bohatší, smysly bystřejší a krok rozvážnější. Jen místo písmenek se Tvé prožitky proměňují v obrazy.

Jsou ale chvíle, kdy si uvědomíš, že radost z tvoření může přinést nejen skvěle natočené, sestříhané a vybarvené video, ale také umně (nebo u někoho jiného) složený text, který se nejen krásně čte, ale přináší i zajímavá sdělení.

Zvláště silně si to připomeneš ve chvíli, kdy si Tvůj přítel posteskne, že už na Tvém blogu dlouho nebylo živo. Přitom je tolik témat, která bys zde mohl nabídnout k diskusi. Vždyť jen za poslední pár týdnů jsi toho tolik zažil!

Určitě by nás tu všechny zajímalo, jak silný zážitek v Tobě zanechala poslední třetina zápasu Piráti Chomutov – Motor České Budějovice, kterou Tvůj klub vyhrál 5:1. Pět krásných gólů za několik málo minut.

Ani slůvkem ses tu nezmínil o své návštěvě Divadla Járy Cimrmana. Přitom jsi byl přímo u nich doma, v jejich žižkovském divadle. A v roli Karla Infelda Prácheňského vystoupil Zdeněk Svěrák. Kam se hrabe Bittner!

Proč tu již pár dní nevisí článek o tom, jak se nemůžeš dočkat, až film Interstellar Tvého oblíbeného režiséra Christophera Nolana uvidíš podruhé? A proč ses s námi nepodělil o své dojmy z nového alba Václava Neckáře?

Možná proto, že víc žiješ, než píšeš.

13 thoughts on “Laco žijící, tvořící

 1. Díky Laco, dostal jsem svou dávku, duše má klid. Na chvíli…

  PS: Napsal jsi to náramně!

  • Jeanne, holka, Ty žiješ? ( na netu je fajn, že můžeš říkat “ holka“ třeba 150-ti kilovému řízkovi s nickem Jeanne ).

   Laco má pořád plno práce. Teď třeba musí zopakovat ty vyhrané volby. My sportovci víme, že je těžší vítězství zopakovat….

   No, abych se vrátil k meritu. Laco tady na to kašle. Přemýšlím, že bych si udělal blog. Ale nechtěl bych tam cizí lidi. Chtěl bych, aby tam chodili zdejší.

   Jeanne, holka, přišla bys?

 2. TNT děkuji za pozvání.
  Mohu tě ubezpečit, že nejsem 150-ti kilový řízek. Jsem holka jak má být 😀
  Je pravda, že od té doby, co je Laco zaneprázdněn, sem chodím číst málo. Jednou za čas to tu prolistuji. Ale žiju.
  Každopádně pozvání na zajímavé čtení přjímám ráda.

 3. Tak domluveno Jeanne. Znamenám si Tě jako čtenářku numr aijnc. Ale hned tak to nebude, neboj. Dávám Lacovi rok, maximálně dva.

  Já ho hlavně chtěl vyděsit víš… jako že mou absencí zde přijde o 50% svých pravidelných čtenářů, kteří mu zbyli a dalších 50% půjde za mnou … což se mi zdá se povedlo …

  • Rok, maximálně dva? S Lacem na věčné časy a nikdy jinak!

   S procenty jsi to ale trefil. Až odejdeš ty a Jeanne, přejmenuji to tady na Blog Na Mýtince.

 4. Ač to možná nevypadá, jsem celkem chápající (od slova pochopit, ne od slova chápat) a občas umím i číst mezi řádky. Prý je to výsada žen…říkají páni.
  Tak teď ještě aby to došlo i Lacovi.

  • Tak určitě…. akorát teď nevím, jestli to Laco chápe a pochopí, nebo nechápe a nepochopí. Případně to ještě může chápat, ale nepochopit, anebo nechápat, ale pochopit…. no, má toho moc… teď ještě ty Vánoce, čas plnění slibů… předvolebních.

 5. Tak to je dobré. Já tu myšlenku občas stihnu zapomenout ještě než vznikla.
  TNT jsi nejlepší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *