Výstava čertů

Takové to, když jdeš s rodinou na čertovskou výstavu a v kapse najdeš zrcadlovku.

5 thoughts on “Výstava čertů

  • Zmizelá diskuse není než výsledkem mé snahy to tady opravit. Borci z hostingu problém chtěli vyřešit obnovou systému z měsíc staré zálohy. Na rozdíl od komentářů problém bohužel nezmizel.

   TNT, ptal jsem se po Tobě na FB svých přátel. Nikdo tě tam prý dosud neviděl. Trefíš tam vůbec?

   • Laco, vole, kamaráde můj. Já toho mám teď moc. Já Ti mám hlavu jako střep! Já teď trénuju s Dariyou.

    http://m.youtube.com/#/watch?v=nCPyD2wTeYE

    Hned jak doladíme střelnici, vrhám se na fejs… Pokud se mi neozve Gábi. To bych tedy musel ještě chvíli pálit ostrými.

    Promiň za to plevelení odkazem na YT. Ale tady to jednak už je stejně fuk, a za druhé to je Dariya.

 1. V posledním týdnu stále 214 návštěv … dost slušné číslo na to, že se tu už drahnou dobu nic neděje. 214 návštěv po tak dlouhé době nulové aktivity autora je výrazem toho, že autor se svým blogem uspěl. Nebyl to blog pro davy, ale přesto byl … byl kvalitou svých textů hodně vysoko. Takže Laco ke Tvým 44. narozeninám všechno nejlepší … nikdy jsi nebyl, nejsi a nebudeš v průměru a tenhle blog (byť je pravděpodobně u konce) budiž toho důkazem. Drž se a ať to Tvým Pirátům vyjde s tím postupem :-).

  • Lubo, moc děkuji za pochvalu. Vážím si toho. Není to ale tak, že bych blog zavřel. Jen je to tu dočasně mimo provoz. Z technických důvodů. Je nějaký problém v administraci, který nedokázali odstranit ani kluci z hostingu.

   Na druhou stranu pravdou je, že vůle psát si blog není taková jako dřív. Je to způsobeno tím, že svoji kreativitu vkládám do videí a své postřehy a fotografie zveřejňuji na Facebooku, kde si mě našla i část zdejších pravidelných čtenářů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *