Mezi ploty

To byl ale blázinecZavítali jsme dnes do Psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích na festival Mezi ploty. Myslel jsem, že se zblázním z toho, že nemohu stihnout všechno — program probíhal na čtyřech hudebních pódiích, třech divadelních scénách, výtvarné dílny nepočítaje. Do toho procházka festivalovým městečkem či zastavení se u dětských soutěží. Z hudební produkce jsem tak vážněji zaznamenal pouze skvělé slovenské Horkýže Slíže, překvapivě unylou Anetu Langerovou a především dle mého soudu nejopravdovější kapelu současnosti.

Vypsaná fixa je totiž k zešílení vynikající.

3 thoughts on “Mezi ploty

  1. KapelaU nás v Kovárech (u Okoře) byl v sobotu takový minifestival. Hrála tam kapela Votchi. Mno jestli je někdo aspirant na nejopravdovější kapelu, tak jsou to určitě oni. Propojení rockový muziky s flétnou je naprosto úžasný. 14.6. budou mít společně s Blue effectem a Pražským výběrem koncert v Lucerně (velký sál).

  2. těžkooznačit, která kapela je opravdu nejopravdovější, takový tvrzení je trošku zavádějící… jinak Fixu znám už docela dlouho, ale nikdy se mi moc nelíbila… ale jde jen o můj osobní vkus.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *