Nekonečný šoumen

Eva a Vašek ve žlutém
Dan Nekonečný a jeho Šum svistu jsou pro mě symbolem pokleslé zábavy první poloviny devadesátých let, podobně jako třeba Yo-Yo band. Vždyť koho jiného si na své mejdany zvali do fialových sak odění rychlokvašení podnikatelé? Tento víkend jsem žlutého šamana viděl naživo v rámci Obecních slavností v Perštejně a na vlastní uši jsem si potvrdil, že jeho produkce má s hudbou jen málo společného. Vizuální stránka vystoupení má však něco do sebe, děti jsou jako u vytržení z pyrotechnických efektů a na co se dívat má i mužská část publika.

Dan Nekonečný

0 thoughts on “Nekonečný šoumen

 1. Velké poznání 🙂Výstupy Dana Nekonečného jsou pro mě neodmyslitelnou součástí silvestrovské televizní zábavy. Nedávno jsem narazil na Best Of CDčko Šum svistu ve výprodeji v Bontonlandu a tak jsem si ho za 99 Kč koupil. V praxi jsem pak nakonec zjistil, že zpěv a hudba je opravdu velmi slabý a ten správný šmrnc tomu přidává až visuální stránka vystoupení od pyrotechniky přes divoké šelmy až po exotické tanečnice.

 2. sako1. sako ti visí ve skříni (to fialové, kalhoty máš myslím černé a celý komplet si bereš se světle šedými ponožkami na jednání, kdy chceš vypadat jako chudinka)
  2. srovnávat DANA s BANDEM … to jsi přehnal, protože za tuhle pomluvu k tobě nedorazí pozitivní energie z BALI
  3. ty by ses v Perštejně taky nepřetrh, to je houby atmosféra … prostě potřeboval prachy na chlast a tohle byla nejjednodušší cesta
  4. pesimismus nemáš rád (minimálně ten fotbalový) … v tom jste s DANEM za jedno – vzácná shoda intelektuála s šamanem
  5. to CD nebylo ve výprodeji, jedná se o akci ministerstva kultury … taková zpěvná osvěta (ty vole voni to dotujou a ty si z toho děláš prdel !!!)
  6. to je všechno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *