Laco na striptýzu

Ta zdánlivá, miliónkrát falešná otevřenost duše blogera


GTI si nedávno v komentáři povzdychl, jak jej vždy odzbrojí ta zdánlivá, miliónkrát falešná otevřenost duše blogera. Já sice proti receptům na pokrmy s Nivou nic nemám, ale věřím, že čtenářsky vděčnější může být třeba otevřené povídání o tom, jak vypadal páteční sraz spolužáků (36+) z fakulty. To se nejdříve sejdete v klasické hospodě, kde se všichni najíte. Díky česnekové polévce následované smaženými tvarůžky odpadnou po zbytek večera pochybnosti o tom, zda je váš dech dostatečně svěží. Po decentní večeři je čas dát průchod přirozené soutěživosti a lásce k pivu. Následuje proto přesun do hospody, kde je u každého stolu vlastní pípa s displejem. Na velké obrazovce pak sledujete kolik piv vypili hosté nejen u vedlejších stolů, ale také v podobně zařízené restauraci v jiném městě.

Kvůli velkému náskoku ostatních „soutěžících“ ale nemáte velkou šanci na výraznější vzestup v žebříčku, a tak usoudíte, že je čas na změnu a vypravíte se do nočního klubu na striptýz. Na parketu se jako na běžícím pásu střídají jednotlivé striptérky a vy po čase začnete pochybovat o své sexuální orientaci, protože vás obnažené ženy vůbec nepřitahují. Není divu, zatím sledujete jen demoverzi zdarma, vyšší dávku vzrušení slibují až placené verze, kdy k vám striptérky chodí ke stolu nabízet striptýz v soukromí za pětikilo. Až dáte košem i ukrajinské studentce medicíny, nezbude než zakončit pánskou jízdu v rockovém klubu, kde se cítíte mnohem lépe, protože při poslechu fláků od Brutusu, Jasný Páky, Garáže nebo Tří sester zavzpomínáte na studentská léta.

Když jsem vyšel z klubu na ulici, kde jsem čekal na kamarády, kterým cesta k východu trvala o něco déle, přišla ke mně dívčina, která mě zaujala už nahoře na sále. Podívala se mi do očí a zeptala se: Mohu se s Vámi podělit o své pocity?

Zde vyprávění musím skončit, protože dál by to byla jen ta zdánlivá, miliónkrát falešná otevřenost duše blogera. A to přeci nikoho nezajímá.

19 thoughts on “Laco na striptýzu

 1. úplne přesněbyl jsem nedavno na strazu…no +36… a mělo to obdobný ráz…ale jinak sraz byl pohoda…nejlepší hláška mého spolužáka byla, že měl obavu jak to bude, neb sjem měli sraz po 22letech , a že jeho máma byla před měsícem a už jen škrtali ze seznamu…a ověřovali kdo je ještě na živu.

 2. SYREČKOVEJ TRIPHergot… Laco, akorát se mi začaly nadouvat tanga a ty to típneš. Nemáš slitování s vyprahlou duší blogera… 😉 Ale jinak… sakra… jinak musím sdělit, žes to napsal velmi po „lacovsku“… což znamená, že dávám deset z deseti možných. A to bez ohledu na ty syrečky.

 3. to GTIDíky za desítku. A mimochodem, syrečky měli bývalí spolužáci, já měl uzené žebírko. S langustou.

 4. slušnej kluk… sem asi moc slušnej kluk, protože stále nemohu vydejchat návštěvu toho tanečního podniku. Přemalovaný slečny tam na kdysi chromovanou tyč jedna po druhé natiskly hlavou dolů svoje druhé rty a portýr to v přestávkách ani neutíral. Ve finále se rozeběhly do lokálu a naskákaly na klín různejm týpkům, kdy jeden měl sestřih ala NDR, druhý zapařený tanga (nebyl to GTI ;-)), což bylo evidentní a třetímu nebylo ani čtrnáct. Scénář stejný … přání dobrého večera, spousta keců, ruce na zadku … a nabídka na strip za rukavici (bony & klid). 99% borců po 2 minutách začalo šustit palcem o ukazovák a děsně se u toho tlemili. Holky se ušklíbly a přesunuly o box dále. Někdy až k nám, kdy našeho „lídra“ z LEDENIC krásně polaskaly po prsou až vrněl. Super úchylárna. Souhlas s LACEM – přesun na mokrou podlahu zmáčenou pivem byl vysvobozením, avšak nebýt půl třetí ráno.

  P.S. Doufám LACO, žes při zpáteční cestě zavzpomínal na kluky z Le Mans … ty taky jezdí až do rána. Mimochodem vyhrálo tvoje oblíbené AUDI (to na WEB 2.0 nenajdeš ;-)).

 5. to LangustaJak to můžeš všechno vědět, vždyť si tam usnul, nebo že by to byla tvoje obraná pozorovací pozice se zavřenými víčky? ;-))

 6. rarita… ledování pánských prsních bradavek je taková rarita, že mne to v té jinak nudné atmosféře přivedlo zpět k životu !!!

 7. Dobré IIDobrý den, dobře se to četlo. Ať už to tak bylo, či nebylo. Nechcete mít u nás na vysílačce audioblog?:-) Ne kvůli Audi…

 8. syrečkyJá měl ty syrečky s česnečkou. A stripbar jsem opustil v momentě, kdy leštění tyče nepředváděla jen striptérka …

 9. ZVUKOBLOŽÉRDěkuji za pochvalu, pane Pokorný. Vše se stalo tak, jak jsem napsal, jen tou ukrajinskou studentkou medicíny si nejsem jistý. V hanbinci byla totiž tma, takže to mohl být třeba jen dobře nalíčený ukrajinský přidavač.

  Za nabídku mít na státním rozhlasu audioblog děkuji, ale nejsem ten správný typ. Neumím mluvit kurzivou a málokdy se mi povede vyslovit slovo tak, aby se na něho dalo kliknout. Navíc jsem pyšný na svůj skvělý pravopis a krásně oranžové nadpisy, což by ale posluchači mohli jen velmi těžko ocenit.

 10. ZVUKOBLOŽĚRJasně. Jen nejsme státní. To fakt ne. Mějte se hezky a hodně podobných zážitků. A spokojených čtenářů:-)

 11. to čikoDo kolikas to táhnul? Obávám se, že ani v půl třetí ráno jsem přítomným dívčinám nemohl přiznat víc jak dva body.

 12. hihiUž dlouho čekám na článek, ke kterému bych také přidala něco do komentářů (v odborných, pro ty chytré, se nečapu). A dnes je to tady! Takže: super článek, Laco!

 13. to JirouškaDíky za pochvalu. Ve stejném duchu ale můžeš reagovat i u „odborných“ článků. Zlobit se nebudu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *