Ráj v Edenu

Sešívaný double


V úterý mi lístky na Slavii proklouzly mezi prsty. Ve středu zklamalo i dalších pár pokusů o jejich sehnání. Ve čtvrtek jsem se rozloučil s představou, že budu přímým účastníkem dalšího letošního slávistického titulu. V pátek odpoledne mě SMS zprávou s textem Chceš dva lístky na tu Slavii? učinila šťastným Mod.

V sobotu jsem se dostal do červenobílého nebe.

Mistrovská Slavia

16 thoughts on “Ráj v Edenu

  1. ZTRACENÉ BRANKY, BODY, VTEŘINY[6] Oslavit titul se dá nejen ztrátou bodů, ale i nepovedenou hrou. Co na tom, že Jablonec byl v přechodu do útoku lepší a mnohem více efektivní v proměňování šancí než Slavia. Na to se historie ptát nebude.

    Dalším generacím však budu vyprávět, že jsem byl u toho, když Slavia hrála svůj první zápas na zbrusu novém stadionu a slavila zisk ligového titulu.

  2. Že už ale bylo načase… Dlužno ale dodat, že i v letošní sezoně to byla stará dobrá Slavie, které se rozklepaly kolena, když ucítila šanci na titul. Jen měla letos štěstí, že se jí nepostavil žádný vyloženě nadprůměrný tým. Nejsem slávista, ale tenhle klub si to zaslouží za to, kolik nám za ty roky nasbíral bodů do českých koeficientů v pohárech. Dlužno ale dodat, že daleko větší umění bude potvrdit to příští sezonu, pak se teprve i v mých očích může Slavie stát velkoklubem a nejen maloměšťáckou partičkou, která trucovité odchází z probíhajícího zápasu jen kvůli pocitu ukřivděnosti. Jsem na to zvědavý, i když mě jako fanouška Bohemky se bude liga týkat zase až za další rok:-).

  3. HVĚZDNÁ SLAVIA[11] Chceš fandit Slavii? Buď vítán, ale klidu si neužiješ. Fandit Slavii, to je umění vměstnat nekonečno do devadesáti minut. Fandit Slavii, to je schopnost odpouštět ztracená vítězství. Fandit Slavii, to je snaha o pochopení sebe sama. Fandit Slavii, to je cesta k dokonalosti. Fandit Slavii, to je DAR.

  4. [12] Jako vždycky vtipné a trefné:-), snad jen tu „cestu k dokonalosti“ bych překřtil na „nekonečnou cestu k dokonalosti“:-). I proto nechci fandit Slavii, mám svojí BOHEMKU a tam to všechno platí dvojnásob:-). A kromě toho stále věřím, že i v podhůří severních Čech, tedy v milovaném Chomutově, brzy vyprodukujeme jeden schopný ligový tým, i když hokejový. A pak se snad všichni dobří rodáci sejdeme v jednom sportovním svatostánku:-).

  5. No já nevím chlapci, já mám takový nějaký divný pocit, že ani ten fotbal už není to co to bejvalo, copak je to normální, aby český fotbal hráli černoši?:-)))

  6. DESET MALÝCH ČERNOUŠKŮ[14] Hele, Mod., viděla jsi jak hrála ta Slavia? To jsem si spravil chuť. Viděla sto Mod.? Ty vole, kucí vopálený, vole. Rozumíš? A hrajou to tam ty vole, šolíchají, nahoru dolu.

  7. Laco ty voleviděla ty vole, pěkný no:-))), no ale to víš, my co pamatujem v Edenu ještě Pláničku……..:-))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *